Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

pamietacie mnie jeszcze?:)

Polecane posty

Duszku Ja to olewam bo mi się zmarszczki porobią a jestem na etapie szukania księcia więc muszę byc ostrożna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są ale ja nie jestem zainteresowana.Mam duże wymagania i bialy koń to za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka Bo jak jeden ma białego konia to nie ma mózgu a znowu następny ma konia,mózg ale nie ma tego czegoś.Ale jestem cierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady co racja to racja;)no ale wazne zeby mial ten mozg i to cos a ten kon to tylko dodatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik z uwagą przeczytałem. Pękałem że śmiechu, o mały włos wylałbym piwo na klawiaturę. Duch - masz u mnie szacun i respekt. To było świetne. Ubolewam nad poziomem Twoich przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też poćwicz bo napisałam że lubię się wtrącać.Oj i kto tu musi się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że czereda poluje, sama dokładnie nie wiedząc na kogo. Wiedzą, że coś dzwoni ale nie wiedzą w którym uchu :P Dobry Łowca najpierw poznaje swoją zwierzynę, zna jej zwyczaje, pory pojawiania się i ulubione miejsca na popas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulko96 wracając do tematu
mianowicie odpowiadając na poszczególne pytania --- NIKT CIE NIE PAMIĘTA --- KOŁO DUPY NAM TO LATA ILE CIE TU NIE BYŁO IDŹ PAŚ KOZY Z IMBECYLEM O KSYWIE napalonyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×