Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucy_nka

powrót do pracy po macierzyńskim

Polecane posty

Gość lucy_nka

wróciłam do pracy i jestem bardzo niezadowolona, gorsze stanowisko i w ogóle atmosfera do bani, dużo pracy, cięzko powiązać z zyciem rodzinnym. wychodzę z pracy i dalej robię, bo się w 7 godzin nie wyrabiam (kończę wcześniej ze względu na karmienie) czy któras z Was pracowała/ pracuje w systemie home office? bo sa oferty pracy ale nie wiem czy warto sobie gitarę zawracać? a ta kampania, co reklamują ze mama ma takie możliwości po powrocie to jedna wielka bzdura według mnie., a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko to jest
JEDNA WIELKA PROPAGANDOWA ŚCIEMA! TAK NAPRAWDE CHĄC DOBRĄ ROBOTE MASZ DO WYBORU KILKA AMERYKAŃSKICH FIRM Z AMERYKAŃSKIM SYSTEMEM REKRUTACJI KTÓRĄ POZYTYWNIE PRZECHODZA OSOBY Z KARIERAMI NA KIEROWNICZYCH STANOWISKACH A UBIEGAJĄCYCH SIE ZA PRACA NA ŻADNYM STANOWISKU -POPROSTU ZACZYNASZ OD SAMEGO DOŁU ALE I TAK MASZ JAK W RAJU TYLKO ŻE O TAKIEJ ROBOCIE KAŻDY-KAŻDY MOŻE SOBIE TYLKO POMARZYĆ NIESTETY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko to jest
A CO DO REKLAM W TV TO WIADOMO ŻE UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY NIC CI NIE ZASTĄPI. W POLSCE JEST TYLKO JEDEN RODZAJ PRACY: PRACA POD PRESJĄ! A MOBING JEST W 100% LEGALNY I GADANIE O TYM ŻE TAK NIE JEST JEST KOLEJNĄ PROPAGANDOWĄ ŚCIEMĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy to murzyny
Niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsgf
Zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy_jean
up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×