Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarnaa

01.05.2012r. --> Walkę z kilkogramami czas zacząć !

Polecane posty

Hej ;) to może ja przyłączę się jako pierwsza co? ;) walczę od dwóch dni ale to też początek dopiero ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Na pewno nie głodzenie się, planuję jeść ok 1000 kcal a raczej tego tysiąca nie przekraczać, ale przede wszystkim chcę jeść zdrowo, czyli jakieś owoce, warzywa, jogurty, musli z mlekiem, do tego tylko woda do picia, postaram się zrezygnować z obiadów jak już to czasem jakiś zjeść, kolacja lekka tak do godziny 19 no i do tego ruch, kupiłam sobie orbitka postaram się na nim ćwiczyć do tego jakieś ćwiczenia typu brzuszki czy coś, czasem może skakanka no i rower :) może czasem jeszcze na basen wyskoczę tak raz w tygodniu. Zależy mi na schudnięciu ale również na ujędrnieniu ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
a czemu nie od dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla do lata
Czesc dziewczyny. Tez planuje od jutra rozpoczac diete, moge sie do Was przylaczyc? Z jakiej wagi startujecie i ile macie wzrostu? Ja ostatnio strasznie sie zaniedbalam, nie wiem kiedy uzbieralam tyle kilogramow. Mam 175cm wzrostu i waze 82 kilo:o Chcialabym dojsc do 62kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdse
nie od dzis , bo ide na zakupy dopiero wrocilam do domu , nie bylo mnie tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego od jutra a nie od dzisiaj bo jak dla mnie to potrzebne jest nastawienie psychiczne no i szukamy składu do wspólnego odchudzanie i chyba lepiej jest zacząć razem równocześnie. A po za tym ja już jakiś czas się ograniczam, a od jutra zaczynam taką konkretną dietę :) I naprawdę nie potrafię zrozumieć tych wrednych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie jest...a raczej było tydzień temu 56 kg...po tygodniu diety i ćwiczeń pewnie mniej, ale ja co 2 tygodnie się ważę, więc się za tydzień zobaczy :) jestem na diecie 1000 kalorii i od lutego 8 kilo w dół poszło, ale mięśni się dużo dorobiłam, więc tłuszczu pewno więcej mi spadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunatyczka25 --> Widziałam Cię już chyba na 3 albo 4 topikach, już mówię że potrzebuję osób które faktycznie chcą się odchudzać, lepiej wyglądać i przede wszystkim pomagać reszcie, bo to o wsparcie tu chodzi :) Więc jak ktoś ma zamiar po 2 dniach zrezygnować to może lepiej niech da sobie spokój od razu :) Bo jak dla mnie to albo się coś robi i faktycznie poświęca i wytrzymuje się do końca nawet jak jest źle (bo łatwo na pewno nie będzie) albo się tylko udaje że chce się coś robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę na kilku topicach i co z tego, jak piszę to samo?? po prostu od każdej z osób czegoś się uczę, a skoro schudłam 8 kilo to chyba faktycznie MAM silną wolę...jak na jakimś topicu jestem to nikogo nie zaniedbuję, a że mam wifi w komórce mogę szybko odpisywać...zresztą tu mnóstwo dziewczyn jest na różnych topicach i nikt im nie robi problemów...skoro jednak TU nie jestem mile widziana to nie mam zamiaru się narzucać...PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojgxr
mała czarna jestes niemiła:( nie schudniesz szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunatyczka25 --> Nie to miałam na myśli i nie chciałam Cię obrazić, po prostu chodzi mi o to że nie chcę żeby ten topik za kilka dni padł i dlatego szukam osób które faktycznie będą tu często przebywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojgxr
lunatyczka nie przejmuj sie jest tyle innych fajnych topikow ze szkoda nerwow na ten :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskaRóża
Ja się chętnie przyłącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ;) Więc co planujesz ? No i zaczynamy pełną parą od jutra :) Wierze w to że się nam uda i że latem będziemy błyszczeć na plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak coi MałaCzarna mnie możesz być pewna..:) będę tutaj przynajmniej do września:D dieta 1000kcal i ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenka0940 --> I o taką postawę mi chodzi :) Może napiszcie wszystkie coś o sobie ile macie lat, co wam się nie podoba, co chciałybyście zmienić osiągnąć, fajnie by było gdybyśmy gadały nie tylko o samym odchudzaniu i ćwiczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskaRóża
Ja mam 21 lat diete stosuje już od połowy stycznia ważyłam wtedy 78 kg teraz waże 55 kg i już jestem zadowolona tylko jeszcze nie mam płaskiego brzucha i to chciała bym zmienić ćwicze codziennie brzuszki i na rowerku mam nadzieje że jakoś się go pozbęde ;) Zmieniam w swoim wyglądzie już prawie wszystko , zmieniłam koler włosów chodze na solarium , ubrania też już mają dużo mniejszy rozmiar moge sobie pozwolić na spódniczki krótkie spodenki nie tak jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak najbardziej za:) z takich informacji podstawowych to: Nazywam się Kaśka, mam 24 lata i w tym roku (bynajmniej planuję :D) obronę magistra:) jutro się rano zważę aczkolwiek będzie to pewnie ok 92 kg więc kolorowo nie jest zwłaszcza przy moich 178cm wzrostu, ale nie poddaję się i nie martwię tym, że już lato nadchodzi itd.. będzie kolejne:) moim głownym problemem są rzadkie ale spore posiłki, kaloryczne i tłuste oraz sens mojego życia słodycze..:( wyzbywam się tego zła już od teraz, dokładam odrobinę sportu, jutro specjalnie pójdę specjalnie dla was o 6.30 pobiegać do lasu:D hehe żeby się wdrożyć w nowy sposób odżywiania który nie chcę stosować tylko przez najbliższe 4 miesiace ale do konca zycia.. waga jaka mnie interesuje w sensie podstawowym to waga 75 kg- wygladam w niej dobrze, aczkolwiek chciałabym przeogromnie dojść do wagi 71-72 kg ( bo myślę, że do 6 z przodu już nie dam rady) bynajmniej nie w tym roku:) chcę jeść ok 1000 kcal (+/- 50kcal:): śniadanie i drugie śniadanie po 300 kcal kolejne dwa posiłki po 200 mniej więcej godzinowo: 10, 13, 16, 19 :)). Od 7 lat jest w związku i myślę, że w tym lub w przyszłym roku beda stanowione jakies wazniejsze kroki i w sumie to tez mnie sklania do tego aby cos zmienic w swoim wygladzie:) w sumie to tle:) jest cieplo bede pic duzo wody bedzie o wiele latwiej, nma pewno!:) ahh no i nie jem od godziny 19!:) a co reszta moze o sobie powiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiebieskaRóża --> Łał :) jestem pod ogromnym wrażeniem, a ile masz wzrostu ? No i na jakiej diecie tyle schudłaś, może napisz co jadłaś ile ćwiczyłaś, chcesz jeszcze schudnąć, czy taka waga już Ci wystarcza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenka0940 --> może lepiej jak byś zaczęła od jakiś 1300 kalorii ? Ten tysiąc to może być trochę drastyczny, a po czymś takim zdarzają się napady objadania (przechodziłam niestety przez to) no i kolejnym minusem jest to że metabolizm przy tej diecie może zwolnić, a nie chcesz schudnąć 5 kg tylko trochę więcej więc może lepiej zacząć od większej ilości kalori żeby potem było z czego odejmować. To tylko taka moja propozycja, nie chcę Ci niczego narzucać :) Więc tak ja mam 19 lat, 162 wzrostu więc za wysoka nie jestem i ważę 49kg, moim celem jest zrzucenie jakiś 3 kg i ważenie 46 ważyłam tyle 3 lata temu, niestety ale miałam problemy z kompulsywnym objadaniem się i przytyłam do ok 55 kg, moją najniższą wagą od tamtej pory było 47kg jakieś 5 miesięcy temu, ale niestety te 2 przytyłam, dlatego walczę nadal i wiem że teraz mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskaRóża
Mam 160 wzrostu :) jak tego dokonałam sama się sobie czasem dziwie poprostu ograniczałam posiłki to do mniej więcej 1000 kcal . cwiczyłam tak 100 brzuszków rano popołudniu godzinka na rowerku stacjonarnym , i wieczorem znowu 100 brzuszków . Nie jadłam po 18 , piłam czerwoną albo zieloną herbate zamiast normalnej . I tak ogólnie to dieta MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiebieskaRóża --> To wzrost mamy podobny :) Naszym problemem tzn niskich dziewczyn jest to że praktycznie każdy kg więcej w rzeczywistości wygląda tak jakbyśmy ważyły więcej, no i przynajmniej moim problemem są nogi nie są za długie i niestety najtrudniej jej mi wyszczuplić udka he he ;p no i jeszcze moim problemem jest to że nie chudnę jakoś mega szybko, może to też dlatego że nie ważę za dużo sama nie wiem ale te 46 w tym roku muszę ważyć :) A i nie zrobiły Ci się rozstępy przez to że tyle schudłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. Jestem na diecie już od 3 tygodni . Najpierw 13 dni na diecie kopenhaskiej . A teraz staram się nie przekraczać 800 kalorii , a jakoś po diecie kopenhaskiej 800 to nawet dużo ;) ale powoli chcę zwiększać do 1000 i przy tym zostać. 7 kilo mniej . zaczynałam z wagą 84,8 dziś rano waga pokazała 77,7 Teraz po dk waga spada o pół kilo w 2 dni . więc jest dobrze ;) pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna spokojnie już jestem wprawiona:) dam radę potrzebuje tylko waszej wiary we mnie.. ale! nie podoba mi się z kolei Twoje podejscie! Masz dobra wagę do Twojego wzrostu...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskaRóża
No własnie rozstępów praktycznie nie mam wogule troche koło pępka ale chodziłam na solarium i nie widać ich wogule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×