Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pranielanie

Czy zgodziłybyście się dostać pralkę w prezencie?

Polecane posty

Gość pranielanie

Ja własnie zastanawiam się czy odrzuci taki prezent, bo chyba chce sobie wybrać jaki model pralki chcę. Ale z drugiej strony... A co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berbec
pralki nie są takie tanie weź taki prezent masz ok. 1tys. W kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz zeby ten ktos dal Ci kase na te pralke a Ty JUZ SOBIE WYBIERZESZ TAKA KTORA BEDZIESZ CHCIALA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferak
bierz jak daj ale masz problemy Kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zjebka
raczej bym nie chciała miec pralki za 1000 zł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ja dostałam pralkę w prezencie, bałam się że dostanę jakiegoś kaszalota, a dostałam najlepsza pralke na rynku, co mnie bardzo zdziwiło:P ale widocznie to zalezy kto kupuje, ja ogolnie jestem zadowolonaq, ale czy tak samo będzie u Ciebie:>? jeśli masz obawy, powiedz, że albo chcesz pieniądze, albo sama wybrać model pralki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Najlepsza pralka na rynku 5kg kosztuje 1200pln. Więc mało wiesz..... Dużo tłumaczenia. Nie mam reklam bo windowsa przegrywam i mam zapiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
Jest mi niezrecznie chcieć pieniędzy ;-) O mało co nie dostałam pralki ładowanej od góry, a ja zawsze chciałam ładowaną z przodu i to był właściwie pierweszy odrusz, że odmówiłam - ale nadal jestem pytana czy chcę ten prezent (nie napisałam, ale pralka nowa prosto ze sklepu oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
To napiszcie mi, bo chętnie się dowiem jaki to model pralki jest najlepszy na rynku - chociaż wolę pralke najlepszą do prania i używania niż taka co jest najlepsza na rynku ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bosh maxxx7 ladowana z przodu na 7kg, bo bardzo duzo piore codziennie pralka chodzi min raz nawet w niedziele. :( Mam ja 5 lat jesczze sie nie zepsula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Nie ma nic za darmo i tak dużo powiedziałem... Bosh to obecnie shit. Chyba że te na rynek niemiecki czyli WAS WAE Ech znow za dużo gadam. 10 lat doświadczenia serwisowego od rtg do sprzetu medycznego i rehabilitacjnego. W czasie wolnym profesjonalne doradztwo sprzetu. Jako jedyny powiem ci prawdę bo nie sprzedaje ci produktu. Znam wszystkie wady produktów. M.in wady konstrukcyjne. Dodatkowo podam najniższą cenę w necie i w promocji. Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. BRAK INNYCH OPŁAT. 50pln/przedmiot gg4177491 Naprawa zdalna komputera 30pln/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
mój boże , znowu z debilami człowiek się musi użerać :-P proszę o wypowiedzi normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
Nie nazywaj mnie debilem. Po 1 pralkę możesz dostać i sprzedać na allegro jako nowa. Ale nie mieszczącą się. Poszukać podowiadywac sie lub skorzystać z moich usług. I kupić taką co ci wytrzyma choć te 8 lat a nie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
"Podam gdzie dostać BEZPŁATNY INTERNET MOBILNY koszt karty sim 27pln zasięg cała polska. brak innych opłat 50pln/przedmiot " :-P nie naciągaj złodziejsko ludzi :-P takie rzeczy to wiem sama i podam wszystkim za darmo informację: całkiem darmowy internet za opłatą 20złotych za karte sim tu można dostać: http://aero2.pl/faq.html#Answer1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy/...........
+ 7 pln za wysyłkę do ciebie więc twoja informacja jest błędna :P 27 nie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
"inzynier serwisowy/........... Nie nazywaj mnie debilem." cóż... moje westchnienie nie było adresowane konkretnie, ale uderz w stół a nożyce się odezwą kto siebie rozpoznaje ten się odzywa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranielanie
wysyłka nie jest obowiązkowa :-P a branie pieniedzy (bardzo dużo 50pln za przedmiot) za powszechną informację to szkoda słów na takich osobników :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udający inżyniera
Użytkownik homman napisał: Zacząłem w końcu coś myśleć nad wzrokiem. Mam 17 lat i wadę 3,5d Mam ją od ....... chyba coś od 2 klasy czyli 6-7 lat. Powiększała się różnie ale ok. 0,5d na rok.(...) Bardzo wiele czasu spędzam przed pc. Bo nawet 12h na dobe, a średnio ok.5h. Proszę o jakieś ćwiczenia lub coś podobnego. Chętnie porozmawiam na gg 4177491 lub homman@wp.pl Z góry wielkie dzięki. Wiadomość dodana 2005-06-28 21:17:33 http://www.oko.info.pl/krutkowzroczno_czas_zatrzyma,f2959.html Ciekawe kiedy "inżynier serwisowy" ma czas na pracę w tym serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udający inżyniera
umiejętności tego doświadczonego serwisanta: "przez homman Tak tylko niektuży nie są jeszcze elektronikami i ne umią myśleć Ja np potrafie coś zlutować/ naprawić mając shemat albo badając diody itp. Ale sam shematu nie wymyśle. " http://forum.ep.com.pl/viewtopic.php?p=54358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udający inżyniera
inzynier serwisowy/........... a jak tam twoja terrarystyka i hodowanie żab? w tym też już jesteś specjalistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko a niby
jakie to pralki sa po 1000zł ? jakies mega gówno nie bierz bo dostaniesz chińszczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inzyniera
wiesz co żałosne są twoje wywody nic nie powiem za darmo bo mi sie to nie opłaca ...matko to spier..... w podskokach zrobisz tym przysługe bo bzdury wciskasz za 1200zł najlepsza pralka na rynku hahaha słyszysz sam siebie ? za 1200zł jakis tani shit proponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to udający inżyniera
jaki to jest inzynier to widać na tych podanych linkach :-P jeśli na forum o wzroku pisał prawdę to teraz może ma ze dwadzieścia parę lat, nie zna ortografii, "zna sie na wszystkim" od żaby i kamery po pralkę i komputer, bo przy nim siedzi po 12godzin na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inzyniera
ja juz kiedys tego barana złapałam na cwaniactwie jak mi wciskał ze jest serwisantem boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę pralkę
bo waśnie mi się popsula! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętniciel
Piętnujmy fałszywych inżynierów oszukujących ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
jezeli masz mozliwość wyboru modelu tej pralki pochodz po sklepach lub poszukaj w necie.Ja bym wybrała ładowana od przodu czyli z tzw oknem,na ok 5kg prania ale koniecznie węższa,i z systemem wagowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electrolux
Eletrolux ma obecnie fajna oferte pralek ladownsc nawet do 7 kg przyzwoiata cena najgorsze to chyba pralki bema jakby mial mi ktos dac taka to juz wole nie dostawac zadnego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×