Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ponadczasowa.

cisza w związku

Polecane posty

Gość ponadczasowa.

Dwa lata temu miedzy mną a moim przyjacielem było bardzo blisko niestety mamy bardzo podobne charaktery i każde z nas było na tyle uparte, że nie odpuszczało i nic nam nie wyszło. Tak, od tego czasu kocham go i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Nie odzywaliśmy się w ogóle, a jeśli już to on pierwszy pisał. Nigdy ja, ponieważ próbowałam o nim zapomnieć. On przez ten czas związał się z taką jedną i byli razem dosyć długo. Ja nadal czułam to samo ale gdy mijały równo dwa lata zdałam sobie sprawę, że potrafię bez niego żyć. W tym samym czasie rozstał się z tamtą i właściwie było mi to obojętne, Tyle że, nadal miał mnie za swoją przyjaciółkę więc napisał do mnie i zaczął mi się zwierzać. Opowiadał o wszystkim ze szczegółami chociaż o nie nigdy nie pytałam. Często wychodziliśmy gdzieś całą naszą paczką. Jakoś tak potoczyło się, że zachorowałam (zwykłe zapalenie oskrzeli) i przejmował się tym jak nikt inny. Pytał cały czas jak się czuje i w ogóle. Wyzdrowiałam ale pisaliśmy dalej, nawet jeśli był w pracy. Nie było dnia żebym nie wiedziała co u niego. I niestety moje postanowienia padły, zaczęło do mnie docierać, że tylko wydawało mi się, że o nim zapomniałam. On o niczym nie wiedział ale sam nie stronił od wyznań, początkowo zwykłych: 'dobrze, że jesteś', 'co ja bym bez ciebie zrobił'; które z czasem zmieniły się z wyznania. Podczas jakiejś imprezy napisał, że chce ze mną być a że ja wolałam to usłyszeć od trzeźwej osoby nic na to nie odpisałam. Jakoś tak później się stało, że jesteśmy razem. I tutaj jest problem bo od kilku dni się nie odzywa a to do niego nie podobne. Co mam o tym myśleć? Może coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×