Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek667

w 2 tyg 6kg działa zupki chińskie

Polecane posty

mój brat cioteczny nie miał czasu aby sobie gotować więc jadł codziennie 3 zupki chińskie na śniadanie obiad i kolacje i pił wode no i troche wysiłku i tak robił prze 2 tyg schudł wtedy 6 kg to działa wygląda inaczej n\też w to nie chiałam uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Ale jaki odór z buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Po Dukanie tez niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
Dziewczyny ,ale z czego Wy chcecie się odchudzać. Ja to co innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy tego typu ekscesach organizm sam się spala i stąd ten zapach :) i niestety żadna pasta wtedy nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja wem swoje mój braciszek schudł przez 2 tyg 6kg i jadł same zupki widac i ja mu wierz (on jadł tylko te zupki 3 dziennie i tyle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duże uda i cycki rozmiaru D...z tego się odchudzam niestety :) Co do tycia z zupek, jak zje się tylko je i tylko 3 na dzień to schudnie się na bank...jednak za żołądek i zdrowie wtedy nie ręczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daOlkaTolka
ale głupota... schudniesz, ale zniszczysz sobie żołądek. Jaki w tym sens? jak być szczupłym, to jednocześnie zdrowym, a nie z chorym żołądkiem. Litości, jak można namawiać na jedzenie tej chemii? sztuka to schudnąć zdrowo, z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
kotek doczytałam dopiero ,że tyle co Ty,ale ja jestem starsza pani i nie powinnam za dużo schudnąć ,bo Wiesz ....zmarchy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak na wycieczce z gimnazjum (Boże, kiedy to było :p) jadłam codziennie po jednej zupce chińskiej na obiad i już mi za dobrze nie było a tylko 1 jadłam przez pięć dni...więc tak jak mówisz kotku, to od organizmu zależy, chociaż to tak czy siak baaaaaaardzo niezdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerazWygram
Nie rób tego. Zupki chińskie to świństwo jak nie wiem :D Rozwalisz sobie wątrobę, poważnie. Jak już to lepiej jedz coś zdrowszego, może sama sobie jakieś zdrowsze zupy ugotuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno...micha kapuśniaku na rosołku knorr, z marchewką i selerem ma 100 kalorii może, kalafiorowa z marchewką, pietruszką, selerem i małym ziemniakiem ma 150 ( max), a przynajmniej takie zupy są zdrowe i nie zamulą żołądka i wątroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
przeciez rosolek knorr jest tak samo niezdrowy jak zupka chinska :D przy diecie 3 zupki chinskie na dzien organizm chudnie z wycienczenia. rozlegulowuje sie przytym praca hormonow trawiennych, rozlegulowuje sie produkcja i wydalanie kupy, i w oogle przemiana materii, czyli po takiej 'diecie' jak wrocisz do normalnego odzywiania, moze byc jeszcze gorzej niz przed owa 'dieta'. ale gdybys jadla jakakolwiek zupe bez dadmiernej ilosci tluszczu, a z duza iloscia warzyw 3 razy dziennie, to tez bys schudla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rosołek knorr nie ma tyle tłuszczu co zupka chińska i w przeciwieństwie do zupki chińskiej jedząc zupy warzywne na rosołku knorr żołądka sobie nie zniszczymy ani nie zamulimy...bo w zupce chińskiej najgorszy jest makaron, a z tego co wiem kostka rosołowa knorr go nie zawiera. Dlatego rosołek knorr NIE jest tak niezdrowy jak zupka chińska, to nie podlega żadnej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
w zupce chinskiej makaron to akturat nic - ot zwykly makaron, woda i maka. ew. mozna powiedziec ,ze tuczacy, ale zdrowiu nie zagraza. natomiast niezdrowy jest ten chemiczny proszek, ktory rozpuszcza sie w wodzie, zeby powstal rosolek/zupka. podobnie z wszystkimi zupkami instant z saszetek oraz kostkami bulionowymi., np. knorr, winiary ... te chinskie moze sa troche bardziej niezdrowe niz europejskie, ale wszystko to jeden szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahhahhahaaaaaaaaaaaaahaaaa
haha smacznego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pewno...micha kapuśniaku na rosołku knorr, z marchewką i selerem ma 100 kalorii może, kalafiorowa z marchewką, pietruszką, selerem i małym ziemniakiem ma 150 ( max), a przynajmniej takie zupy są zdrowe i nie zamulą żołądka i wątroby...." Co za idiotki, myślicie, że jak zrobicie taką zupę to jest zdrowsza haha. ROsołek knorr to taka sama chemia jak zupka chińska a ugotowane w takim wywarze warzywa nie mają w sobie żadnych witamin jedynie kalorie pozostają, tym bardziej ugotowana marchewka ma bardzo wysoki indeks glikemiczny i nie jest zbytnio polecana przy zdrowym odżywianiu. Wychodzi na tyle, że jecie tak samo sztuczny wywar, tyle, że zamiast sztucznego makaronu jecie puste kalorie bo tylko świeże warzywa zawierają wartościowe składniki odżywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor16
Ale trzeba pamiętać że po zupkach nie dostaje się żadnych witamin ani wartości odżywczych może i chudniemy ale organizm oslabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład takiej zupki nie jest wcale taki zły. Żadnego E.... ,a może pomagać spalać ze względu na ostre przyprawy. Tego że ostre jedzenie pomaga zgubić tłuszczyk to chyba nikt nie podważy. Zobaczcie ilu jest otyłych chińczykóe, hinsusów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×