Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika1987

pomocy! nowe konto na facebooku

Polecane posty

Gość Weronika1987

Może jestem zacofana ale postanowiłam w końcu założyć konto na facebooku, tylko problem jest taki że mój głupi brat ma już tam konto potwierdzone moim telefonem (on nie ma jeszcze swojego - a ja myślałam że nie będę nigdy zakładać) i teraz jak ja zakładam chcą żebym podała nowy numer dla potwierdzenia że jestem prawdziwą osobą :/ Ktoś ma pomysł jak to obejść? Albo może ktoś zgodzi się "pożyczyć" mi swój numer? Wiem że dużo osób zarzeka się że nigdy tam konta nie założy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuss
popros o pomoc rodzicow, skorzystaj z ich telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
Ojciec mi nie pozwoli :/ zaraz by pytał "a co jak mi będzie potrzebne?", albo mówił że trzeba było nie dawać bratu i w ogóle mamy zjebaną relację i nie chcę z nim rozmawiać jak nie muszę... Jest ktoś kto mi poda swój numer, ja go wpisze i ten ktoś mi odpisze za 5 minut jaki mu kod smsem przysłali, tylko tyle chcę, pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuss
ale czy ten ktos nie bedzie mogl potem przejac Ci konta ? odzyskiwanie hasla itp bedzie mozliwe przez jego telefon tak tylko p[ytam, nie znam sie na fb do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakładki na okulary
kup sobie starter za 5 zł z nowym numerem jak juz koniecznie musisz brać udział w tej szopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
o tym nie pomyślałam, ale jak ktoś będzie miły na tyle że mi użyczy nr tel to myślę że takich akcji nie zrobi, zresztą co mu po moim koncie na fb?... dowie się jakich mam znajomych i zobaczy moje fotki z wakacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
no śmiało, pomóżcie mi, dam wam zdjęcia mojej wygolonej cipki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
bardzo śmieszne podszywie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
nie nazywaj mnie podszywem, podszywie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaklkia
od kiedy do zalozenia konta potrzebny jest tel?? omin te opcje albo zaloz tel. w wersji angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co telefon
jak zakładałam konto to nie podawałam nr telefonu - bo po co? Owszem, czasem pyta, ale nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaklkia
dokladnie mozna ominac te opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika1987
moj brat zalozyl kilka kont i mu kazali podac numer dla potwierdzenia tozsamosci. Nie mam zmiennego IP i teraz jak ja tez chce zalozyc konto to kaza podac drugi numer... Ale juz nieaktualne, weszlam na czat i zaraz sie znalazl jakis mily pan ktory po 5 minutach flirtu sam mi dał numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×