Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

czy kobiety planują dziś coś specjalnego dla facetów

Polecane posty

w trakcie i po wielkich derbach Manchesteru? :classic_cool: z góry dzięki za wykazanie się względem Panów...💤 przypominam , że walka rozpoczyna się od 21:00 - tak więc planujcie i nie rozczarowujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
nie znam takiego dla którego byłoby warto :P a ty co, zakupy w biedronce już zrobione? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
hmm.. mój na wyjeżdzie... ale ze kibic united zagorzaly to moze sobie machne zdjecie w jego skarpetkach z logo drużyny... chociaz pewnie i tak nie zwróci na to uwagi bo w takie wieczory piłka niestety ważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
Moor.. a ja ci zazdroszcze ze mozesz sobie pozwolic na taka niewiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
żaden sąsiad mnie nie nęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w ogóle nie do pomyślenia , żeby kobieta , która ma faceta , nie wiedziała takich rzeczy...skandal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczciwie się zapytałam, a z kabli w okolicy tego elektornicznego bajzlu jaki nazywa "swoim miejscem pracy" wydobył się głos: nieee wiem, w googlach sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już zrobiłam niespodziankę dwóm facetom. Kupiłam im 0,7 i przygotowałam ucztę (fondue). Teraz oglądają derby Krakowa a potem Derby Manchesteru. Już emocje grają i jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
to może chociaż sąsiadka? tym bardziej :D czekam sobie na wynik meczu ale zgoła innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak wkurw**** aż szok , że nie było tych derbów w sobotę nie wiem , co to ma być , żeby w durny poniedziałek grać taką zadymę... nienawidzę poniedziałków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
a może seksisto jakbyś bzyknął jakąś klaczkę to w tygodniu po niedzieli byłby od razu wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvergold rzeczywiście jesteś srebrno-złota dziewczyna...już mało takich produkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A -bezlitosna plotkara sugerujesz , że jestem seksistą? a sądziłem , ze jestem grzeczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
ja nie sugeruję, ja wiem pokazałeś mi juz swoja konstrukcje psychiczną :D to czy bzykasz czy nie bzykasz jest sprawą drugorzędną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa....zapewne zrobiłem Ci też rysunek techniczny swojej ukrytej , chłonnej gąbki w czaszce i dodałem galaretkę z bitą śmietaną na deser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A -bezlitosna plotkara
rev, z tobą wystarczy zamienić kilkanaście zdań i problem wyłazi spomiedzy wierszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojku
no i sie okazało że tylko krakowska naparzanke ma okazje zobaczyc... biedaczek. To chyba zdjecie sobie z robie w ogóle bez skarptek nawet zeby przykrosci nie robic :P nie jestem kibicem ale miałam nieprzyjemnosci z kibicami cracovii i dlatego wielce mnie cieszy ze spadają z ligi... niech maja za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę naga na kolanach niosiąc lekko schłodzone piwko, gdy on ogląda mecz. :) Podaję i klęczę wiernie u jego boku. Patrząc na niego z podziwem i oddaniem w oczach... Na polecenie zajmuję miejsce na wprost jego. Łączę ręce za plecami i pozwalam pokornie, żeby jego dłoń poprowadziła moją głowę tam gdzie jej miejsce. Wiem już co mam robić i będę to robić długo i namiętnie... Ciesząc się zaszczytem jaki on mi dał. Wiem, że jak spiszę się dobrze to może nawet mnie lekko przytuli i pogładzi po włoskach, a może będę mogła liczyć coś więcej... :P to tylko moja fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×