Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulkaf89

Mleka początkowe

Polecane posty

Gość Paulkaf89

Witam!:) Mój synek ma 2 miesiace, urodzil sie wazac 5 kg, juz w szpitalu byl dokarmiany i lekarz kazal go dokarmiac po wyjsciu. kupowalam na poczatku nan pro ha ladnie jadl ale lekarz zalecil bebilon ha wiec kupilam bebilon ale maly plul nim. Odkrylam duze opakowanie nan pro w sklepie 800 gr i kupilam na poczatku ladnie jadl ale zwracal je, nie ulewalo sie a wymiotowal nim nie zawsze ale czesto. od jakis 2 tygodni nie chce jesc zadnego mleka chcialam wrocic do nan pro ha ale plakal i plul nim, sprobowalam dac mu znow bebilon ha i to samo placz wypychanie smoka jezykiem, kupilam bebiko to samo, dzis kupilam gerber i hipp i jest to samo niewiem co robic bo na samej piersi nie nabiera na wadze wrecz jak dawalam mu piers sama to po jednym dniu dostal kroplowke w szpitalu i wtedy lekarz kazal go dokarmiac:( miala ktoras z Was podobny klopot? co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsxde
może odczekaj godzinke wtedy bardziej zglodnieje i może zje... karmie tylko gerberem,nie mam żadnych problemów i wyczytałam w opiniach że jest bardzo dobre i wszystkie dzieci jedzą je chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsxde
albo nie lubi pic z butli tylko moze woli z piersi?? zrób test :D ściągnij trochę mleka z piersi i daj dziecku wypic to z butli :) jesli nie bedzie chcial wypic to musisz zmienic smoczek, najlepiej na taki ksztalt jak sutek np avent albo za szybko lub za wolno leci ze szmoczka i sie dzieciatko denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×