Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pokazywalska i podniecona

Jak się nazywają faceci co lubią pokazywać nagość?

Polecane posty

Gość Pokazywalska i podniecona

Bo ja jestem kobietą, ale też tak lubię. Podnieca mnie kiedy mam głęboki dekolt i ludzie mi w niego zaglądają i czują się speszeni. Czasem ubiorę spódniczkę taką, że mi widać pośladki i też się podniecam, że inni widzą. Ostatnio nie ubrałam majtek pod spódniczkę i jak mi podwiało to niektórzy widzieli moją ci*kę. Strasznie mnie to jarało. Ale to tylko pokazywanie, bo nigdy do niczego nie dochodzi z nikim dlatego, że mam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazywalska i podniecona
Lubię kiedy ludzie są zażenowani i zawstydzeni tak, że nie wiedzą gdzie patrzeć. Od razu to widać jak niby uciekają wzrokiem, ale po chwili znowu zerkają i jak się ich przyłapie na patrzeniu to szybko głowa w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazywalska i podniecona
Generalnie to lubię sprawiać, że ludzie czują się nieswojo przez to, że coś pokażę. A na wielu trochę nagości tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekshibicjonista
a lubisz patrzec na nagiego faceta ? mnie kręci pokazywanie swoich atutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kra-m
A co masz do zaoferowania? Mam na mysli twoje atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekshibicjonista
a jak myślisz ?? co faceci mogą pokazać jak są nago ?:) chodzi mi oczywiscie o przyrodzenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekshibicjonista
ale co jakie lubie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekshibicjonista
gdzie tak napisalem ?? czytaj uważnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy faceci nazywają się ekshibicjonistami. Choć jest również cały rodzaj zachowań które z angielskiego nazywa sie cfnm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii
jakies foto np? chocby i bez twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazywalska i podniecona
To akurat mnie nie podnieca. Świadomość że jakiś koniobijca zjeżdża pod moje foto. Jak chcesz mnie zobaczyć, to musisz ruszyć duupę i wyjść na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Witam uwielbiam pokazywać sie nago hmm chetnie tez ogladam inne osoby kobiety mężczyzn nago bardzo mnie to podnieca.w sumie prawie caly czas jestem podniecony hmm wiele razy bylem podgladany choc udawalem ze nie jestem swiadom to i tak stawal mi.no i chetnie poznam osoby z podobnymi charakterami i upodobaniami.moj priv mail Jaroslawlemierz09@gmail.com zapraszam i czekam na was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Pokazywalska i podniecona prosze odezwij sie do mnie na moj mail prosze Jaroslawlemierz09@gmail.com Bardzo mi sie podobaja twe wypowiedzi chetnie z Tobą popisze i chetnie poznam jesli pozwolisz pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde sadzisz ze siedzi tu 5 lat i czeka na odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię gdy kobieta zauważy mnie nago. W lecie nad wodą chodzę przebierać się ta gdzie niby pusto ale może zobaczyć mnie jakaś kobieta. Na parkowych alejkach gdy widzę idąca dziewczynę zachodzę kawałek od przodu, wchodzę za drzewo i niby ukryty sikam, ale tak że gdy kobieta zbliży się zauważy mnie tyłem stojącego. Różnie reagują, niektóre zatrzymują się w oddali i patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Nie wszystkie lubieja patrzec na to jak sie niby nawet sika spróbuj tak jak ja poloz sie nieopodal nad kobiet nad woda nago i niech ci stanie wtedy poobserwuj reakcje kobiet ..ja juz to sprawdxilem ;-) faceci tez reaguja tak jak kobiety...jak masz chec to moj mail Jaroslawlemierz09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też lubie jak panie niby ukrafkiem ale zerkaja z ciekawoscia.Zwlaszcza nad woda.Ale w parku tez ide np. W samych spodeknkach i gdy siadam ni stad ni zowad wszystko wychodzi na wierzch.Uwielbiam te usmiechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Heh to mamy cos wpolnego...;-) odezwij sie do mnie na maila Jaroslawlemierz09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia 52
Zawsze chętny, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Terenia 52.35 Tereniu napisz na mail do mnie prosze Jaroslawlemierz09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chetny i Terenia 52 jak macie chec przejdzmy na mail moj to aldyra malpka wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Terenia 52.ja bardzo lubie otwarte i nie wstydliwe kobiety ;-) jestem zawsze chetny i otwarty jak i gotow na wszystko i wszedzie ;-) Jaroslawlemierz09@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia 52
A kim jesteś gość 10.12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze chetny
Terenia 52 czy odezwiesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldyra, jesteś kobietą czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu jakieś panie ekshibicjonistki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gosc
Cytat

nagos to jest to

 

Cytat

bius

lubie sie rozbierac i chodzic goly po lesie uwielbiam jak mnie ktos podglada , bardzo tez lubie oglondac gole kobiety ,ich tylki poznam fajna dojzala kobiete do wspolnego chodzenia nago , Ja 40 przystojny merzczyzna ,moj meil zurawik77@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×