Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeróbka szafki

czy da się tak przerobić szafkę?

Polecane posty

Gość przeróbka szafki

będę zmieniać meble w kuchni , niestety nie stać mnie na drogie kuchnie na zamówienie więc muszę brać coś tańszego poza tym nie będę robić agd w zabudowie , ponieważ myślę że będę miała mało szafek to przydałoby mi się dodatkowe miejsce w takiej szafce "słupku" niestety nie ma takiego elementu w tych meblach które wybrałam i wymyśliłam sobie że może zamówię tę szafę do zabudowy lodówko-zamrażarki i w środku dam półki , ale teraz zastanawiam się jak taka szafa wygląda, czy boki są z tej samej płyty co front? a jak jest z tyłu czy tam jest wogóle jakaś płyta tylnia? ta szafka stałaby u mnie osobno więc musiałby mieć właśnie przynajmniej boki ładne i czy oddzielona jest już ta część zamrażarki od lodówki czy musiałbym to zrobić sama , mam nadzieję że jasno się wyraziłam , poproszę o rady czy da się wogóle przerobić tak tę szafkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meble Artus - Wrocław
Szafa do zabudowy lodówki nie posiada półki oddzielającej zamrażarkę od części chłodzącej. Nie posiada ona tylnej płyty - to ze względów na chłodzenie lodówki :) Jeśli chodzi o boki i front - mogą one być wykonane z tego samego materiału lub z różnych. Przerobić szafkę pewnie się da, trzeba tylko dorobić tylną ściankę np. z pilśni i dorobić kilka półek. Pozdrawiam, mebleartus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×