Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie2585

sasiadka rozpuszcza plotki

Polecane posty

witam:) otoz mam problem z sasiadka.pochodze ze wsi i wies liczy gdzies tak 200 osob i jak kazdy kogos zna.mam 18 lat a sasiadka 40 i pracuje w sklepie na wsi..a moj problem polega na tym ze sasiadka rozpuszcza plotki ktore nie sa prawda.zreszta nie tylko ona ale mniejsza o to..np.sasiadka nagadala na mnie ze ja laze po wsi a to ze sie szwendam z kolezanka codziennie a w ogole to nie prawda..owszem pochodze sobie ale to zawsze po podworku albo kolo domu i nie zawsze z kolezanka i nie codziennie..ja czesto wychodze wieczorami,spotykam sie ze znajomymi i tak rozmawiamy,zartujemy,smiejemy sie a nastepnego dnia wie wszystko kto byl,o ktorej,o czym itp.a jak zajde to sklepu to wypytuje mnie o wszystko atro ze czy zdalam egzamin na prawko a to takie tam..albo ktos mnie sie zpyta o cos a ta odpowiada za mnie..az krew mnie zalewa i mam ochote jej nawrzeszczec czy ktos pytal jej o zdanie albo mojego tate pytala jak tam interesy a jakie zarobki ma..u mnie na wsi jest taka pani ktora pracuje w urzedzie gminy a ta rozpuscila plotke ze wynosi jakies papiery z urzedu gminy a to nie prawda.moze macie jakis pomysl jak temu zaradzic?bardzo prosze napiszcie cos ..jak tylko dowaiduje sie czegos o sobie to mam ochote jej nawrzeszczec albo pokazac srodokowy palec ale ledwo co sie powstrzymuję..to juz sie robi denerwujace bo ona na siebie nie patrzy tylko na innych i tylko gada to co nie trzeba i oczywicie wie to czego nie powinna wiedziec i nie powinno ja obchodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze napiszcie cos bo juz nie daje z tym rady..prawie codziennie slysze te niestworzone rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdeerer
zacznij gadac na nia na wsi, ze jest plotkara i na wszystkich bzdury wygaduje idz do kazdego i pwoiedz np "ej tylko nie mow nikomu ale pani xxx powiedziala na tego i tego, ze jest taki i taki" w koncu zamknie swoja paszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany, też masz się czymś przejmować, jakąś wiejską plotkarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklmnbvcxzghdshfhy
po pierwsze jak się ciebie o cos pyta to nie odpowiadaj. albo odpowiadaj wymijająco. po drugie. zastanów się kto z twoich znajomych donosi tej pani co siędzieje na waszych spotkaniach i powiedz mu co na ten temat myślisz. a jak usłyszysz o sobie jakąś plotkę to udaj zaskoczenie i wypytaj o szzegóły. ja miałam taki przypadek było to już x lat temu. chodziłam jeszcze do szkoły jak pewna znajoma rozniosła plotkę, że robiłam "takie rzeczy" gdy inna znajoma mi to powiedziała to się spytałam z lekkim żdziwieniem jakie rzeczy, bo ja nic na ten temat nie wiem. nie zaprzeczaj plotkom bo to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro babsko w sklepie i jej ploty aż tak na ciebie działają, to proponuję stworzyć lipny dokument, konkretnie pozew do sądu. Pójść do niej, pokazać i powiedzieć, że czekasz jeszcze tydzień i jeśli nie przestanie kłamać na twój temat, to wyślesz owy dokument i będziesz z nią miała sprawę w sądzie o oszczerstwa. Myślę, że się przestraszy i ucichnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka esmeralda :P
.az krew mnie zalewa i mam ochote jej nawrzeszczec czy ktos pytal jej o zdanie albo mojego tate pytala jak tam interesy a jakie zarobki ma.. alez nawrzeszcz jej raz a porządnie co prawda bedziesz tą najgorszą ale jedno jest pewne - bedzie się bała ciebie zaczepić po raz kolejny a plotki pierdol wszyscy i tak wiedzą co z niej za babsko a jak nie wiedza to szybko sie dowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqu-qu
plotkarę ciężko powstrzymać. Jedyne co to możesz też plotkować na jej temat. Możesz też pójść do niej i powiedzieć, że sobie nie życzysz komentarzy na twój temat - najlepiej przy świadkach ;) Ale ogólnie, takie obmawianie i nieprawdziwe rzeczy - to już obmowa którą można ścigać w sądzie - złożyć wniosek i tyle ;) szczególnie o tej pani która wyniosła papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
:D, :D, :D aqu-qu - i sądzisz, naturę takiej plotkary cos zmieni? jak wyrok dostanie to pójdzie płakać na całą wioskę jak ją ukrzywdzono... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamuniu to jeszcze sa tacy
ludzie ?! :D :D Wez nagadaj na nią po całej wsi ,że jest kupiec na jej sklep albo dom i kupi to wszystko razem z nią i tym jej nie wyparzonym jezorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabane mieszkac w takiej
pipidówce :D Ale wiem w czym rzecz :P Miałam podobnie i moja wsiowa sklepowa tez miała u siebie salon "dyskusyjny" :O Az kiedys juz nie wytrzymałam jak zaczeła pierdoły o moim dziecku gadac! Był akurat czas przed świąteczny i poszłam do sklepu kiedy było najwiecej podobnych do niej bab i na całą gębę wygarnęłam jej przy ludziach co o niej myśle i nie tylko ja ale wielu ludzi .A najlepiej niech sie zajmie swoimi dziecmi i przypilnuje w nauce bo nie wiadomo czy do nastepnej klasy przejdą :O Cos tam chciała jeszcze powiedziec ale powiedziałam jej ostro i stanowczo ,że ma więcej do mnie i o mnie buzi nie otwierac .Na zakupy jeżdże do miasta wiec mam ją gdzies .Czasami tylko wpadne po chleb ale odtąd mam święty spokój i jaka miła dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×