Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quba

zdradziłaś męża lub partnera?

Polecane posty

Gość quba

opisz czemu to zrobiłas,jakie byly tego powody zeby faceci ktorzy to czytaja wiedzieli co musza robici nad czym musza popracowac zeby kobiety byly im wierne.Zapraszam do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllllllllll
jak ma faceta, który jest normalny, umie coś więcej niż tylko gadać i jest mną zainteresowany, a na dokładkę mniej więcej wie co się robi w łózku, to wymień jeden powód po co miałabym zdradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
tu nie chodzi o te zebyscie pisaly po co mialybyscie to robic skoro jest taki i taki,tu chodzi o to zeby wypowiadaly sie kobiety ktore to zrobily i podaly ku temu przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaldass
Jakieś 6 lat temu zdradziłam swojego byłego, był słaby w łóżku i miał za małego (albo go źle używał ;) ) - mężczyzna, z którym go zdradziłam dziś jest moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łooomatko
niekoniecznie to wina faceta czasem jest normalny ,dobry w łóżku a my i tak nie potrafimy ich docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie, że bedzie grad komentarzy pod wezwaniem "jak sie kocha, to sie nie zdradza" :) Facet w statusie "mąż" ma mniej empatii i fantazji niz facet w statusie "kochanek", to chyba cała tajemnica kobiecego zdradzania, bądź myslenia o zdradzie. Kochanek okazuje jak bardzo tęskni za moim ciepłem i dotykiem, sle esemesy milosne, a mąz okazuje, jak bardzo jest głodny lub jak bardzo potrzebuje uprasowanej koszuli, sle esemsy "bede późno, mam spotkanie/zebranie/Franek prosi o pomoc w przewożeniu mebli". Żeby nie było, że jestem obrzydliwą feministką to my, kobiety, tez czesto zaniedbujemy facetów. W statusie "żona" doznajemy nagłego obniżenia libido wskutek pojawienia sie potomstwa, dodatkowych obowiązków lub atrakcyjnego sąsiada/kolegi z pracy/listonosza :) Ciekawa jestem dalszej dyskusji: czy kobiety, czy może jednak męzczyźni mają konkretniejsze powody do eksploracji obcych łóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
kornelka a czemu chcesz zdradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo brakuje mi urozmaicenia, jakiegoś szaleństwa chyba.Wkradła się rutyna i nie wiem już czy warto to przeczekać czy poszukac kogoś na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
ile macie lat? jak dlugo trwa wasz zwiazek?ilu mialas partnerow seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka z miasteczka
ja zdradziłam dwukrotnie, z kolegą męża i instruktorem nauki jazdy. jesli pytasz dlaczego - bo tak robią w moich ulubionych serialach, a ja robie to co mowia w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg xx
zdradziłam bo brakowało świeżości w związku, poza tym ten kolega z pracy był taki inny, ta innośc strasznie pociagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
koteczka,hehehe no to jestes rozrywkowa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
kornelka a planujecie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
a jak zdradzacie to robicie to regularnie z tym samym facetem czy to jest jednorazowy skok w bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po ślubie i mamy dziecko.Dlatego nie wiem czy zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
co do slubu to strasznie sie go boje bo wiem jak kobiety zdradzaja:)a w szczególności z kolegami z pracy:) nie doswiadczylem tego ale wiem co ludzie mowia i co tu piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kornelk_a
zdradzaj, życie ma się jedno, zawsze uszczęśliwisz siebie i jakiegoś faceta - a jak o tym myślisz pewnie masz już kogoś na oku zresztą monogamia to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nikogo na oku.Tylko tak myślę czy szukać czy nie?Czy warto zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do quba
masz rację - zdradza dużo więcej kobiet niż mezczyzn, prawda jest taka, że są oczywiście faceci, którzy zaliczają dużo i to oni wyrabiają statystyki, natomiast kobiety zdradzają po cichu i z niewielka liczbą partnerów, generalnie po śłubie mezczyźni są bardziej lojalni, rozumiem twój ból, ale nie musi być tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łooomatko
powiadają tak"czego oczy nie widzą ......" ale jednak odpowiem tak:jeśli kochasz szczerze to nie zdradzaj bo sumienie Cię zagryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
ryzykujesz dobro rodziny ktora masz,musisz byc bardzo dyskretna i uwazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur wędrowny
Foxy jesteś bardzo obiektywna i za to Cię cenię :classic_cool: tak zdradziłem zawsze była to czyjaś partnerka życiowa ;) i mam nadzieję że nie pójdę do łóżka z wolną kobietą i myślę że chociaż wobec siebie gramy fair, Foxy napisała wszystko w temacie bynajmniej jak dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quba
ja sie przyznam ze tez zdradzilem,przez 3 dni myslalem ze muisze sie przyznac bo tak mnie sumienie targalo,ale wiedzialem ze jak jej to powiem to bedzie koniec z naszym zwiazkiem,najgorsze jest to ze potem znowu mnie ciaglo do innych dziewczyn i zdradzilem ja wiele razy;/;/nienawidze sie za to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradziłam kiedyś faceta. Wtedy myslałam, że to dlatego że jest kiepski w łóżku (a był masakrycznie kiepski, po 3 latach bycia razem ogarnęła mnie okropna frustracja). Teraz wiem, że nie tylko dlatego, ja go poprostu nie kochałam. Teraz jestem w relacji gdzie facet jest dobry w łóżku. Ale czy go kocham? Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×