Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lessssii

Facet starszy ode mnie o 12 lat

Polecane posty

Gość lessssii

ja mam lat 21 . Poznaliśmy zupełnie przypadkowo bardzo mu się spodobałam .Bardzo mnie to kręci że on jest dojrzały, zadbany, kulturalny ,jest między nami to coś...Spotkaliśmy się już dwa razy on jest cudowny . Czy taka relacja ma sens? Czy on chce się mną zabawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhdfhdfhdfhdf
Heh u mnie w rodzinie dużo jest takich związków, za mną też ostatnio szaleje jedna kobieta 10 lat młodsza, i jak mam być szczery to tylko takie się kobiety mną interesują nie wiem czemu, wydaje mi się że to u nas po prostu rodzinne coś w genach. Miłość to miłość dla niej wiek jest nieistotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booboob
a wolny jest na 100% ? ma zone dzieci? jesli nie to czemu jest sam tak dlugo? ja tez weszlam w zwiazek z facetem o 12 lat starszym. Kawaler, szpuply, przystojny zadbany...juz teraz wiem dlaczego byl sam i zaluje ze zaczelam z nim zwiazek bo okazal sie niedojrzalym, obrazalskim cpajacym dzieckiem. A psychika zniszczona bo mnie zwodzil. A bylo kolorowo na poczatku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booboob
tez to teraz widze...ale jak sie jest mloda dziewczyna, zakochana, pragnaca milosci to sie o tym nie mysli...na swoim przykladzie widze jak dlugo mnie zwodzil a jak zamieszkalismy razem to doslownie zaczal unikac! raz mowi jedno a robi drugie. obiecuje i nie dotrzymuje slowa. Mowie ci dziewczyno, jak jest sam to cos z nim nie tak. Lpiej wybadaj co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 34 latek
Nie koniecznie chce się Tobą zabawic ale miej oczy szeroko otwarte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dwudziestolatka
Zawsze ten co cpa,niezaleznie od wieku nie nadaje sie na partnera. Ja mam faceta 13 lat starszego i w listopadzie sie pobieramy z milosci. Nie wolno nam kobietom generalizowac. Zacznij z nim znajomosc, jesli nie zonotym, rozwiedzionym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×