Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a g n i e s z k a _

gdzie mozna dostac karton zeby przewiezc rower?

Polecane posty

chce przewiezc rower ale nie mam oryginalnego kartonu :( czy moge isc do sklepu z agd i poprosic o karton taki duzy jak np do telewizora? czy dadza? czy musze zaplacic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim srodkiem komunikacji chcesz go przewiezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezodorant77
nie dadzą bo oni z kartonami sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezodorant77
na allegro kartony sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce przewiezc z polski do uk wczesniej zakladalam temat dot. kuriera znalazlam kuriera ale musze miec karton ja sie przeprowadzalam wiele razy wiec karton dawno wyrzucilam wiem ze rower ma kola ale ja jestem w uk a rower jest w polsce, jakim cudem mam go przewiezc? a jesli chce skorzystac z uslug kuriera potrzebuje miec go zapakowanego w karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi bez trupa nie smakuje
obwin jakąś pianka albo folia babelkową ew. zabezpiecz delikatne elementy tylko tekturą a calosc owin streczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masło roślinne
spróbuj w karton network

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi bez trupa nie smakuje
to popytaj w sklepach meblarskich. po moim lozku czy szafie byly takie szerokie plaskie kartony, na rower w sam raz ;-) ew. kup tekture i sama zrob karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przesyłka nie wyjdzie drożej niż nowy rower? z resztą i tak Ci go tam ukradną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sprawa wyglada tak ze mam rower u kolezanki ona nie dysponuje czasem, powiedziala ze pojdzie do jednego sklepu, spyta o karton, jak nie beda mieli to nie bedzie dalej lazic wiec mam problem bo sama nie polece specjalnie zeby rower przewiezc, i kombinuje wlasnie skad ten karton mozna wytrzasnac :( w sama folie nie da rady, przeciez sie zaraz zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi bez trupa nie smakuje
karton tez jest miekki i jak cos w rower uderzy albo czyms go przygniota to bez roznicy czy byl w kartonie czy w folii. myslisz ze taki wielki plat tektury bedzie rownie sztywny co na malym pudelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryrka
Idz do sklepu z rowerami. Na pewno coś mają odpowiedniego. Jak też raz musiałam przewieźć rower w kartonie i w takim sklepie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie o to mi chodzilo jasne ze pakujac rower do kartonu najpierw powiem kolezance zeby okleila ja tasma babelkowa ;) tylko wlasnie taki karton da jeszcze dodatkowe zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi mowila ze nie maja w rowerowych bo juz byla i pytala, bo sama chciala od kogos dla dziecka rower przewiezc i lipa kurde tak sie napalilam, juz planowalam ze do pracy ebde jezdzic codziennie, plus weekendy bo kondycji zero a tu cholera z kartonem problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna się popytać w sklepach, jak ktoś kupuje jakiś towar w dużym kartonie, bo sklep nie rozdaje duzych katonów... Lub punkt skupu makulatury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej spytać w miejscach gdzie produkują kartony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Pogadaj z Rafałem Lechem, 509 140 256. Facet zarządza produkcją opakowań w www.lechpak.pl . Konkurencyjne warunki współpracy, duży wybór formatów opakowań i nadruków. Katalog do wglądu, bezpieczny transport i żadnych ukrytych kosztów. Terminowość na wysokim poziomie. Nie ma problemu, aby rozpocząć od niskich nakładów i stopniowo przechodzić do wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to tutaj www.krt.info.pl sprzedaja tez kartony mimo, ze to nie ich glowny dzial. Zadzwon i zapytaj, może akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zawsze miałem problemy związane z dotransportowaniem roweru do miejsca, które chciałem zwiedzić. Kiedyś przypadkowo trafiłem na ofertę przewozu rowerów busem, którą znajdziesz pod adresem mojerowery.pl/x.php/1,123/Dojazdy-busem.html a która z pewnością i ciebie zainteresuje! W zeszłym roku pojechałem do Wiednia busem z usługą transportu rowerów, odebrali mnie w Budapeszcie. Musiałem tylko do Katowic dojechać bo firma jest z Krakowa. Spróbuj z nimi, ofertę znajdziesz na www.mojerowery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie duże kartony miałem od firmy www.interstylpak.pl. Akurat nie na rower ale na duże części w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w sklepie Less Mess Storage w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do meblowego trochę pokombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrych kartonów do przewożenia rzeczy to polecam wam www.wok-kartony.pl Mają szeroką ofertę. Produkują kartony w różnych rozmiarach i mają dobre ceny. Kupowałem ich towar i mogę potwierdzić, że produkują solidne kartony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujecie solidnych kartonów, warto zamówić je u firmy, która ich produkcją się zajmuje. Ja sam zamawiałem kartony u www.crosspack.pl i polecam wam skorzystać z ich usług. Ich produkty są solidne i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karton? Najlepszym rozwiązaniem do transportu roweru jest zakup bagażnika na rowery do samochodu. Jeżeli poszukujecie takich bagażników to polecam wam zajrzeć na stronę www.bagazniki.info.pl Firma ta sprzedaje przystawki rowerowe na dach oraz tylną klapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×