Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREKONKA

ZACZYNAM ŻYCIE OD NOWA, NOWE ZNAJOMOŚCI, DBANIE O SIEBIE, MAKIJAŻ, MASECZKI...

Polecane posty

Gość sgi;dfiofklgjn
oo wypróbuję cynamon, obowiązkowo! Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
o cynamonie wyczytalam gdzies na forum,a potem ogolnie poczytalam o nim w internecie Cudow nie czyni ,ale ja widze jakas roznice I nie ma skutkow ubocznych,to po prostu fajna przyprawa majaca pare fajnych wlasciwosci Buraczki tez jak najbardziej,teraz sa salaty-polane jogurtem-super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani !!! :) załapałam pracę na wiele godzin i ledwie starcza mi na sen, a co dopiero o internecie mówić.... :) ale to akurat jest dobre :) te krosty pomimo odstawienia czekolad i kakao wszelkiego rodzaju nadal wyskakują.... na paznokciach francuski, który nadal się trzyma :) na twarz maseczka oczyszczająca z niwea, dużo wody pitnej :) oraz zróżnicowane menu :) tylko trochę snu mi brakuje,.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa Maja
Wrażliwa - nie wiem, mi drożdże pomogły. Jeżeli masz obawy, to może spróbuj czegoś innego. Powodzenia. Czy zna ktoś skuteczny sposób na powstrzymanie wypadania włosów? Próbowałam już wszystkiego - bezskutecznie. Chyba zjem sobie ciastko, wiem, że nie powinnam, późno na jedzenie, zwłaszcza czegoś słodkiego, ale co tam :) NArka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czystym sumieniem
mnie pomogła seria do włosów radical, a w szczególności taka odżywka w szklanej butelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrazliwa 28 latka
piewsze co napiszę w to podziękowania do grekonki za to, że napisała tutaj o nafcie:) kupiłam , zaczęłam przemywac twarz i .....wszystko znikneło! nie mogę w to uwierzyć!!:D cieszę się jak dziecko , co chwilę chodze do łazienki popatrzeć na moją cerę, a minął dopiero tydzień:D a ja traciłam grube pieniądze na różne leki od dermatologa, a tu proszę zwykła nafta kosmetyczna pomogła! aż boje się cieszyc aby nie zapeszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Witajcie Dziewczyny :) Równiez jestem na tym etapie co Wy - dbanie o Siebie ! Już kika razy tak miałam w życiu - takie momenty przychodzą i odchodzą, bo tak naprawdę nie dają nic prucz chwilowego zapomnienia. Ale zawsze do tego wracam, aby sie na chwilę ' zapomnieć. Moje sposoby na szybki poprawienie wizerunku ; -Jesne bluzki, najlepiej białe - kolor odświeża -Pasek w tali . Groby lub cięki - zawsze podkresla talię przez co -wyglądamy bardziej sexy :) - Spudnica zamiast spodni - Paznokcie maluję tylko na czerwono, czarno lub france manik. - to klasyczne kolor - wszystkie inne wyglądają tanio. ( Przepraszam autorkę topiku - to tylko moja opinia - nie mam zamiaru nikogo tutaj urazić-wyraam tylko swoją opinię. ) Nie stosuje zadnych drogich kosmetyków - wszystko już wyprubowałam, łacznie z wieloma rzeczami z najwyzszej półki. Geny i hormony jak ktoś napisał. Nawilżam tważ tylko olejkiem arganowym. Olejek arganowy również na wlosy - przestaly mi wypadać. Stosuję już kilka lat. - Makijaż powiększający oczy I unikam opalania. Wiem ze opalona skóra ładnie wygląda, ale promieniowanie zle wplaywa na skore. Szybciej się zestarzeje. - Na smukłą linię : leki na bulimię skutecznie hamują apetyt. Nie mam bulimi, ale naprawde po nich nie chce mi się jeśc i łatwo prowadzić zdrową diete. POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z TEGO TOPIKU :) PRZYJEMNIE SIĘ CZYTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laveera
Nie mama a jakie leki na bulimie masz na mysli? Moglabys cos polecic? Czy one tylko hamuja apetyt czy maja jeszcze jakies dodatkowe dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Na bulimie jest dobry prozak. Poczytaj na necie. Dziala też na depresje. Skutecznie hamuje apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowa Maja
nie mama powiedz jak stosujesz olejek araganowy? GDzie można go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
Olejek w polsce jest jako tako niedstepny. Ale można kupić na Allegro. Codziennie kilka kropli wcieram , wmasowuję w twarz. Starannie w okolocach oczu aby nie było kurzych łapek. Jak maska na włosy 2 razy w tygodniu. Też wmasowanie w cebulki włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laveera
Nie mama dziekuje za odp, poczytam. A ten olejek arganowy pomaga na zmarszczki? Tj splyca czy zapobiega powstawaniu? Bo mieszkam w uk i tu dostepna jest wersja kosmetyczna i zwykla i nie wiem na ktory sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama
U mnie olejek spłycil zmarszczki lekko. Niewiem jaki lepszy. Ja stosuję czysty , nie mieszany z kosmetykami. PWypisujcie fajne triki odmładzające jak jeszcze wam coś przyjdzie na mysl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ostatni trick
mam 32 lata, od niedawna stosuję bellissę 40+ i działa kapitalnie! tak samo jak kremy 40+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie spowodowanej wielką ilością pracy... oraz brakiem czasu na internet... zapomniałam na kilka dni o nafcie i znowu dzisiaj mam krostki ale tylko wróciłam z pracy to położyłam na nie odrobinkę nafty i już mniejsze są. trikiem z lat młodości jest nie podnoszenie brwi w razie zdziwienia, dzięki temu nie mam ani jednej kreski na czole :) wczoraj dano mi 22 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie!!!! słyszycie???? dwóch facetów myślało ze mam najwyzej 22 lata!!! a kolejnych dwóch myślało ze mam 25!!! ach.... :) nie mogę zasnąć, więc położyłam grubą warstwę kremu na okolice oczu, by zmiękczyły się trochę zmarszczki wokół oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak dojrzała, zadbana kobieta :) Mam na myśli taką, która dba zarówno o swój rozwój fizyczny jak i psychiczny... Kobiety po 50tce, czy 60tce bywają najcudowniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PO WIELU DNIACH :) TRWAM W POSTANOWIENIU, ŻE BĘDĘ ŻYŁA KAŻDĄ CHWILĘ SWOJEGO ŻYCIA :) WCZORAJ WYSZLAM NA DRUGĄ RANDKĘ, POSZLIŚMY DO KINA NA "MAN IN BLACK 3" , POZWOLIŁAM MU ZAPŁACIĆ ZA WEJŚCIE, PÓŹNIEJ ZAPROSIŁ MNIE NA DESER :) I NIE UPIERALAM SIĘ BY ZAPŁACIĆ ZA SIEBIE :) ON JEST TAKI DOBRY... I DAJE MI SIĘ POCZUĆ KOBIETĄ :) TRZYMAL MNIE ZA RĘKĘ TAK DELIKATNIE... ACH.... ACH...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusak
a po co sie kurwa udzielasz skoro cie nie obchodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM GDZIEŚ NAPALONYCH RUCHACZY. ROBIĘ TO WSZYSTKO DLA WŁASNEGO DOBREGO SAMOPOCZUCIA. SCHUDLAM 2 KILO :) FAJNIE NIE? :) :) :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×