Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie zawsze warto pomagać

Pomogłem samotnej matce i teraz wszyscy traktują mnie jak ojca dziecka

Polecane posty

Gość nie zawsze warto pomagać

Moja dawna koleżanka z liceum sama wychowuje swojego synka. Nie wiem dlaczego tak jest i nie wnikam. Kilka miesięcy temu dowiedziałem się przez inną koleżankę (straszną plotkarę), że Weronika ma długi i grozi jej eksmisja. Ja i Magda próbowaliśmy zorganizować jakąś pomoc dla niej, spotkanie klasowe i może zrzutkę, ale jakoś każdy był bez grosza. Mnie się całkiem nieźle powodzi, więc pożyczyłem Werce, jak mniemam bezzwrotnie, 9tys. na spłatę zadłużenia. I to był mój błąd. Całkiem niedawno jak byłem na jej osiedlu i chciałem zobaczyć jak sobie radzi to zaczepiła mnie jakaś stara baba i nakrzyczała że jestem popierdolonym chujem który własnym synem się nie interesuje. A jak czekałem na windę przy której rozmawiało dwóch starszych facetów i chciałem się włączyć w ich rozmowę to jeden z nich powiedział mi: "Paniee, Pan to jesteś nic nie wart. Kobietę z dzieckiem pan zostawiłeś. Wstyd" Każdej osobie próbuję tłumaczyć, że to nie ja jestem ojcem, ale po minach widać że mi nie wierzą. Głupio mi strasznie :( Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×