Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eska87

Co sądzicie o metodach leczenia psychiatrycznego?

Polecane posty

Gość eska87

Witajcie, Jestem studentką 6-go roku medycyny. W ramach koła psychiatrycznego piszę pracę dotyczącą opinii dorosłych Polaków na temat metod leczenia stosowanych w psychiatrii. Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią i pomóc w stworzeniu wiarygodnego profilu opinii społeczeństwa na ten temat to zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-22969.html Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkeYou
Może zapytałabyś się pacjentów...aktualnych i byłych? Co "normalny" polak moze wiedzieć o metodach stosowanych na oddziałach zamknietych? A czy w ramach tego kółka nie moglibyście zorganizować sobie jakiejś wycieczki do takiego przybytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkeYou
Może zapytałabyś się pacjentów...aktualnych i byłych? Co "normalny" polak moze wiedzieć o metodach stosowanych na oddziałach zamknietych? A czy w ramach tego kółka nie moglibyście zorganizować sobie jakiejś wycieczki do takiego przybytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkeYou
Może zapytałabyś się pacjentów...aktualnych i byłych? Co "normalny" polak moze wiedzieć o metodach stosowanych na oddziałach zamknietych? A czy w ramach tego kółka nie moglibyście zorganizować sobie jakiejś wycieczki do takiego przybytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkeYou
Sory mam taka manie, że wszystko powtarzam:) Takie tam kompulsywne natręctwo:P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volksgenosse
Ja wysyłam osoby opętane tzw. schizofrenią nie do psychiatry, tylko do świeckiego egzorcysty, bo to nie choroba a opętanie przez pasożytów astralnych lub duchów błądzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volksgenosse
Dodam, że po tym zabiegu te osoby są całkowicie zdrowe. Bo psychiatrzy dopatrują się jakich tam zmian materialnych w mózgu. A to gówno prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volksgenosse
Także kobieto zmień swój kierunek, bo doprowadzisz setki ludzi do domu wariatów, a oni na to nie zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska87
lkeYou - takie "wycieczki" odbywamy, zresztą każdy student medycyny ma zajęcia również na psychiatrii. Zależy nam nie tyle na ocenie tego "co człowiek ma wiedzieć", ale na tym jak wygląda wyobrażenie przeciętnego człowieka o leczeniu psychiatrycznym. Jeśli rzeczywiście większość osób nie ma w ogóle żadnego wyobrażenia i ogólnie temat go niezbyt interesuje, trzeba to wykazać odpowiednimi badaniami. Taką teorię może potwierdzać duża liczba osób, które się zapyta o opinię i odpowiedzą one, że ich to nie interesuje. Nie możemy bez potwierdzenia przyjmować założeń, które wydają nam się prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×