Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Huzgarda wkurzona

Wkurzona na matkę, słusznie?

Polecane posty

Gość Huzgarda wkurzona

Słuchajcie: moja matka nie chce mieć ze mną do czynienia bo się związałam z chłopakiem którego ona nie zaakceptowała. Chodziło o kasę, bo chłopak jest jak miód dla mnie dobry, albo ona jakąś depresję ma, sama nie wiem. Nie chce mieć ze mną nic wspólnego, ale o pieniądze to woła, a nic w zamian nie daje, nawet dobrego słowa, nawet jednego normalnego słowa nie mam od niej. Oczywiście majątki na obcych poprzepisywała, chociaż ja byłam wzorową córką. Ja jej daje, ale mnie szlag trafia. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Nikt nic nie podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taaaaaaaaaam
a po chuj jej dajesz pieniadze? skoro ona ma cie w dupie... to niech daja jej inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to opisalas, ze nie wiadomo, o co dokladnie chodzi. ten chlopak jest biedny - dlatego go nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgjhgjkhkj
z mojego punktu widzenia - jakbys byla wzorowa to matka napewno przepisalaby na ciebie ''majątki''-cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaadsds
ja bym takiej jędzy nie dawała kasy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Też bym chciała wiedzieć co tu nie gra. Sama tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Nie dam rady nie dać jej kasy nawet jeśli wiem że ona ma mnie gdzieś. Ona nie na żadnego dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to majątki pozapisyała a teraz pieniędzy nie ma ? o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Ona go nie nienawidzi, nie wiem za co, ale wiem że gdyby dobrze zapłacił to by go polubiła. Może dlatego że on zabrał jej kurę znoszącą złote jaja. Ja zawsze ją stawiałam na pierwszym miejscu, teraz po raz pierwszy wyszło że ja te mam swoje potrzeby,może się tak przyzwyczaiła do brania, że już inaczej nie umie. Sama nie wiem. Czy ciężkie życie może aż tak zmienić człowieka? Ona kiedyś była dobrą matką, albo ja byłam ślepa, bo dla mnie była wzorem. Świat mi się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Taka dziwna sytuacja że ma majątki ale kasy nie ma, nie chcę wchodzić w detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaspodpianina
to pogadaj z nią szczerze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
o jezu, zabral ciebie to i mamusi kasiorka sie skonczyla. ja bym ja na pzretrzymanie wziela-nie ma kasy i tyle. z podkulonym ogonem rpzyjedzie w lache. a ty nadal rob za kogos,kto nawet emerytury nie ma i poprzepisywala wszystko dla obcych. fajna masz mame,nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Na loteri wygrałam rodziców kurcze blade! Ale jak już mam to muszę jakoś z tego wyjść. Pogadać z nią Ie mogę, bo ona nie chce ze mną gadać jeśli nie zostawię mojego chłopaka, a nie zostawię.najpierw muszę go zostawić żeby się zbliżyć do majestatu. Bez kasy nie mam serca jej zostawiać, nie dam rady po prostu, noi tak się to ciągnie, a mnie krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Dziękuję że ktoś tu mnie wogóle wysłucha i poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz strasznie nieskladnie, trudno sie polapac. No niestety, nie jestes w stanie przetrzymac jej nie dajac kasy, bo wedlug prawa, istnieje cos takiego jak obowiazek alimentacyjny w stosunku do rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Wiem że istnieje obowiązek alime tacyjny według prawa, ale ja tego nie robię dla prawa, tylko dla mojego sumienia. Chociaż z tym prawem to też nie jestem pewna, ona ma posiadłości ziemskie, ja nie mam nic. Z tego co wiem to rodzice muszą być w złej sytuacji ekonomicznej żeby dostać alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Płacilibyście na moim miejscu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwaczka Bajki
jak dorośniesz to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli posiadlosci ziemskie przepisala na innych (a tak piszesz), to nie ma nic. Znam przypadek: ojciec uciekl od zony, zostawil ja z malymi dziecmi. Dzieci dorosly, nigdy ojca nie widzialy alimentow tez nie bylo bo on tylko na czarno pracowal, a na jego utrzymanie w domu starcow (bo jego emerytura nie wystarcza) musza placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzgarda wkurzona
Jak ktoś przepisuje w spadku to zostaje właścicielem do końca życia, jak przepisuje w formie darowizny to wtedy prawda że nic nie ma. Ona przepisała w formie spadku. Ale nie chciałam rozmawiać o kwestji prawnej, to mnie nie interesuje. Chciałam się dowiedzieć raczej co zrobiliby inni na moim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xhxncn
Zttfbtfrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem cie absolutnie. Masz 35 lat a zachowujesz się jak niczego nie rozumiejąca gówniara. Moim zdaniem powinnaś porozmawiać z matką na ten temat i uregulować stan prawny. Przecież jesteś jej spadkobierczynią. Testament zawsze można podważyć a właściwie to popytaj prawnika a nie pisz enigmatycznie na forum bo i tak żadnej konkretnej porady nie otrzymasz.Od tego jest prawnik:P Kobieta 35 letnia nie umie takich rzeczy załatwiać? Nie rozśmieszaj mnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xhxncn
Czytaj z uwagą, nie obchodzi mnie stan orawny, chcę tylko wiedzieć co zrobiliby inni na moim miejscu, czy płaciliby matce czy nie i co o tym ludzie ogólnie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic konkretnego nie napisałaś. -Ile matka ma lat? -ma rentę lub emeryturę? -inne źródła dochodu? -mieszka sama czy prowadzi wspólne gospodarstwo z innymi osobami? Jak odpowiesz na powyższe pytania można dać jakąś odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xhxncn
-Ile matka ma lat? 62 -ma rentę lub emeryturę? Nie ma -inne źródła dochodu? Tak, ma ale z lewego źródła, tyle że nie wiem ile bo mnie kłamie, przypuszczam około 1600-2000 złotych, ale te pieniądze ładuje w domy a potem do mnie przychodzi i mówi że nie ma na chleb -mieszka sama czy prowadzi wspólne gospodarstwo z innymi osobami? Sama mieszka Noi co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to bo dziś osoba 62-letnie nie będąca na rencie lub emeryturze to jakaś patologia. Co twoja matka robiła całe życie że nie ma żadnych świadczeń? Całe życie nie pracowała, to z czego żyła? Skąd te majątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snsjhdsh
To nie wywiad środowiskowy ani przesłuchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to nie wywiad, ale chcąc wyrazić swoją opinie to trzeba mieć wiadomości o warunkach życia matki. Bo jeżeli ona ma dochody to powinny jej wystarczyć. Ewentualnie można wspomóc finansowo a nie utrzymywać. Dzieci często dotują swoich rodziców w postaci opłacania czynszu i mediów, lub gdy rodzice mieszkają na wsi to kupują opał na zimę, robią potrzebne zakupy, wożą do lekarza. To jest pomoc a nie tak jak pisze autorka :- matka Żąda pieniędzy i ona jej musi dać bo sumienie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×