Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcekupicc

jaka piaskownica?

Polecane posty

Gość MoniaZ
jak piaskownica to tylko z drewna, a jak tylko z drewna, to tylko Andrewex :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaGard
popieram poprzedniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a patrzyłeś na swiatpiaskownic.pl ? ja tam swoją kupiłem i ma już ze 4 lata a jeszcze się trzyma. Teraz wiosna idzie to może jakieś promocje będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego ile możemy poświęcić miejsca na ulokowanie takiej piaskownicy. Ale generalnie zakup piaskownicy nie jest takim problemem. Jeśli szukacie odpowiedniej dla swoich pociech to myślę, że ten artykuł http://kochamczytac.pl/piaskownice-dla-dzieci-material-ksztalt-wielkosc-co-jeszcze/ powinien być dla Was bardzo pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybor piaskownic oraz innego typu zabawek do wyposażenia placu zabaw możesz znaleźć na www.uni-arcz.pl . Polecam, bo są naprawdę bardzo solidne i co ważne bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My piaskownice zrobiliśmy sami z desek i zamówiliśmy wywrotkę piasku z tego składu www.kolsped.sosnowiec.pl. Nasze dziecko było bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaa0
doświadczenie to ja mam, kupiłam tych piaskownic w sumie cztery. faktycznie andrevex i cudgarden są najlepsze. w cudgarden wzięłam tez hamak wtedy wysyłka jest gratis. fajne maja kolory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje najlepsze piaskownice są firmy little Tikes http://www.gameinfo.pl/piaskowice-firmy-little-tikes/ pozostałe, które zostały wcześniej wymienione też są dobre, lecz mają jedna zasadnicza wadę - są bardzo drogie, a nie każdego stać na wydatek kilku stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę kupić piaskownicę firmy cudgarden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklll
Mam piaskownicę połączoną z ławeczkami w ogrodzie. Konkretnie ten model http://dipmarsklep.pl/Piaskownica-kolorowa-z-laweczkami-p66. Im większy rozmiar, tym wyższa cena, dlatego warto się zastanowić nad potrzebami dziecka. W paczce dostałem też plandekę do nakrywania piaskownicy, więc to uważam za spory plus. Przed montażem dokładnie sprawdziłem deski. Gładko, bez żadnych wystających, dziwnych elementów. Wybrałem zieloną piaskownicę, bo jakoś bardziej naturalnie komponuje się z terenem. Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełny plac zabaw do przydomowego ogrodu zamawiałem od stolarni dipmar. Mają gotowe rozwiązania lub można zlecić indywidualny projekt, jak masz ciekawe pomysły. Mam od nich piaskownicę, drabinkę do zjeżdżalni i huśtawkę. Elementy rozłożone na małej przestrzeni, można płynie przechodzić. O to mi właśnie chodziło. Syn ma 4 lata i jest bardzo zadowolony ;) Uważam, że cenowo są nie do pobicia, więc zostawiam pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina 27
My też mamy piaskownice z firmy Dip-Mar dostaliśmy ja na prezent i synek był mega zadowolony. My również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskownica

osttanio kupowałem piaskownicę na www.piaskownicedladzieci.pl  jestem mega zadolwolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiłam u producenta

Najlepiej zakupić u producenta wtedy wiadomo iż jest sprawdzona. Nie kupuj na allegro bo tam przemiał. Mi się udało w tamtym roku kupić u producenta z https://piaskownicedladzieci.pl/ i jestem bardzo zadowolona z jakości . Solidnie wykonana a na tym mi najbardziej zależało żeby ze dwa sezony przetrwała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×