Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cierpiącabezcierpieniaa

Start - dieta 10dniowa oczyszczająca. kto się przyłącza?

Polecane posty

Gość cierpiącabezcierpieniaa

Cześć Kobietki. Od jutra zaczynam 10dniową diete oczyszczająca. wiem, że zaraz zaczna się komentarze typu, że to niezdrowe itd, że nic nie schudnę bla bla nie chodzi mi w tym przypadku o same kg. p oprostu chcę oczyscic organizm i poczuc się lżej. innego wyjścia nie widzę, brak mi chyba innej motywacji. próbowałam juz wszystkiego, aby wziąć się za siebie na wiosną ale to juz trwa ponad miesiąc niestety i kompletna buba z tego. :( zasady sa proste, na pewno nie jedna o nich słyszała. dieta trwa 10 dni, 1-2 dzien - kefiry 3-4 białe chude sery/ ja będę jadła serki wiejskie bo nie trawię chudego twarogu bleehh. ;/ 5-6 gotowane jajka 7-8 chude gotowane mięso / ja jem pierś z kurczaka 9-10 warzywa pod każdą postacią / surowe, gotowane / na parze Mam nadzieję, że dotrwam ! :) najgorsze są dni kefirkowe chyba :) Dodam tylko jeszcze, że kiedys stosowałam tą dietę, w celu zgubienia kg ;p teraz mój cel jest inny ;p oczyszczanie, bo wiem, że po tej 10 dniowej 'kuracji' zmienia mi się troszkę upodobanie co do jedzenia, odzywiam się zdrowiej no i co najwazniejsze, nie podjadam. 3majcie kciuki, codziennie jeśli mi się uda to będę pisała jak mi idzie; któraś chętna aby dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×