Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochauczyć

Pedagogika resocjalizayjna!!!! szyboooo!!!

Polecane posty

Gość kochauczyć

Witam. Ja się zastanawiam nad kierunkiem studiów : pedagogika resocjalizacyjna i chciałaM SIE ZAPYTAĆ 1. cZY Trudno znaleźć po tym pracę? 2. Czy studia są cieżkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
Nikt się na tym nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
nO NIE wierzę, ze nikt tego nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Proszę nie idź na taki kierunek..ja studiuję resocjalizację na ostatnim roku mgr i uważam, że straciłam 5 lat z życia bo nic konkretnego się nie nauczyłam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
Gosiu, ale w jakim sensie> trudno znalexć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
1. Z moich obserwacji wynika, że szanse na znalezienie pracy po takich studiach są znikome. 2. Podobno banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Powiem tam..pracuję w więzieniu i to czego uczysz się na studiach nie ma zastosowania w tej instytucji..jest za duża biurokracja..nie ma czasu na indywidualne podejście do każdego podopiecznego, w sumie to nie wiem jak jest w innych placówkach resocjalizacjnych typu poprawczak bo nigdy nawet tam nie byłam..ale powiem Ci, że po pierwsze ciężko jest się dostać bez znajomości, a po drugie zarobki nie są adekwatne do pracy jaką wykonujesz. Ja żałuję, że nie wybrałam np. psychologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
germanistko, ale szanse na znalexienie pracy na takich studiach są chyba większe niż po zwykłej pedagogice, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
To po psychologi latwiej prace znaleźć? Bo mnie interesuje najbardziej taka praca np. z osobami z nałogami, autyzmem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
po resocjalizacji nie pracuje się z osobami z autyzmem.. to raczej powinnaś wybrać pedagogikę integracyjną i włączającą...no ale tak kochana z perspektywy czasu mówię Ci, że pedagogika nie jest przyszłościowym kierunkiem.. za dużo osób to studiuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
a psychologia (też mnie interesuje) jest przyszklosciowym kierunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
przyszłościowym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
wydaje mi się, że jest już lepsza od pedagogiki..zresztą można zrobić podyplomówkę potem z terapii i otworzyć coś własnego..a jednak w takim zawodzie nieźle się zarabia.. po psychologii można też pracować w więzieniu..żeby być wychowawcą trzeba mieć po prostu ukończone studia mgr humanistyczne..więc będziesz miała większe pole manewru..ja po ukończeniu resocjalizacji chyba też się zdecyduję jeszcze na psychologię.. Pozdrawiam i przemyśl sobie wszystko jeszcze...decyzja należy do Ciebie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochauczyć
Bardzo dziękuję Gosiu. To wszystko mi się rozjaśniło! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Moje obie kuzynki są po pedagogice, jedna po reso, a druga po socjalnej. Obie nie znalazły jeszcze pracy w zawodzie, a są kilka lat po mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×