Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wścibski ktoś

W jakich sklepach się ubieracie?

Polecane posty

Gość wścibski ktoś

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz ? nie widziales najnowszej kolecji w biedronce to sie nie wypowiadaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lumpeksie , do tego
bizuteria artystyczna z galerii sztuki, zawsze jestem niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy na jaka okazje, gdzie itd. Spodnie jeansy lub z materialu. Sztruksow nie lubie. Buty albo skorzane czarne lub ciemnobrazowe, albo sportowe: biale lacoste lub adidasy superstary. Na gore koszula, albo polo. Na koszule ciemnogranatowa marynarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
moja pracodawczyni ubiera się w Zarze, kupuje nawet kilka takich samych rzeczy w różnych kolorach. Kosmetyki, biżuteria, perfumy, buty z najwyższych półek. Nawet Dior i Gucci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lumpeksie , do tego
bizuteria rózna - srebro, bursztyny, kamienie. Projekty artystów plastyków, niepowtarzalne. Wystarczy np czarna bluzka, czarna spodnica czy spodnie( w lumpeksie ile chcec za grosze i do tego naszyjnik z jajem - kazdy zwroci uwage. mam to opanowane. Ma to te zalete,ze ciuchy wychodza z mody, niszczą sie, a bizuteria trwa. Szkoda mi kasy na ciuchy, jesli w dodatku kazdy moze miec takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
Nie nie, mnie wiele nie trzeba. Nigdzie nie wychodźcze prawie, więc jak już to i tak nie niszczę ciuszków i jednocześnie nie potrzebuję ciągle nowych. Majtki, staniki kupuje w triumph'ie. Ogólnie jestem oszczędna :]-jak mam kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię skromni i raczej klasyczny "styl", nie lubię krzykliwych, pstrokatych rzeczy więc się ubieram w takich a nie innych sklepach. Tak samo z bielizną - pokaż mi tani sklep, w którym można dostać zwykłe, fajne bokserki powiedzmy białe?? Same jakieś pstrokate, jak dla małolatów, a w takim Next właśnie można coś takiego znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reserved i H&M przeważnie. Nie muszę mieć super drogich i nie wiadomo jakich ciuchów. Od czasu do czasu lumpeks- jesli znajdę cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze wyszlo szydlo z worka franki a w innym temacie co to nie ona i jak to ja maz sponsoruje itp hahaha babo ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio złowiłam fajne rzeczy z wiosennej kolekcji Reserved. Krótka czarna ramoneska, rękaw 3/4, do tego biały t-shirt z namalowanym czerwonym kwiatem. Niby klasyka, a jednak niebanalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
frankie fajnie brzmi:> dużo dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lord ooo Witam szanownego kolegę ;) myślę jednak, że swoje finansowe kompleksy powinienes leczyc gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
ooo to wcale niedużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro No ceny jak najbardziej do przyjęcia. Nie lubię kupować drogich ciuchów, bo w większości cena nieadekwatna do jakości, poza tym i tak szybko mi się nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franklin , lubie twoje wypociny :) masz leb do fantazjowania, te twoje domysly i spekulacje na moj temat choc ciagle zimno to jakos mnie ujmujesz tym, sproboj teraz na temat erotyczny, tylko zacznij najpierw od siebie beybe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nie ma części wypowiedzi ... Czyżby moderacja wzięła się do roboty ? ;) Lord Niedoczekanie Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez lubisz tworzyc wymysly i spekulacje, czyzbys miala uboga fantazje pod tym wzgledem ? fakt ktos sie dorwal do sterow i pocenzurowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella...
nie mam ulubionego sklepu. lubię Zarę, C&A, Rererved, Reporter, Orsay, H&M..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×