Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertyuioplkjhgfdsazxccdswerty

Hurtownie internetowe

Polecane posty

Gość qwertyuioplkjhgfdsazxccdswerty

witam Chciałabym sprzedawać na allegro ubrania narazie w małych ilościach tak na próbę. Szukam tanich hurtowni internetowych z naprawde małymi cenami i ładnymi ciuszkami. Najlepiej z takimi jakich jeszcze zabardzo nie ma na allegro. Proszę o podawanie adresów naprawde bede wdzięczna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsazxccdswerty
pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
a wólka kosowska coś ci mówi? obadaj sobie stronę - http://www.wolkacenter.pl/ to takie nasze polskie 'chinatown' ;) za niewielką kasę możesz się zaopatrzyć w ciuchy chińskie i tureckie, na początek na pewno wystarczy żeby rozkręcić biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLKAKOSOWSKAJESTOK
wolka kosowska jest ok, ja mam swoją sprawdzoną hurtownie OnlineHurt.pl . Sprawdzałam różnych hurtowników z wólki i niestety ciężko się z większością dogadać ;P a tutaj w koncu ktos kto nie dosc ze rozumie o co w tym wszystkim chodzi to ma jakies sensowne podejscie do biznesowego partnerstwa ;) wymęczylam sie z chinczykami strasznie, a w tej hurtowni wszystko dziala bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna współpracujesz z onlinehurt.pl ? ja dopiero co zaczynam, więc nie mam jeszcze opinii, ale oferta wydawala mi sie ok. Zobaczymy jak bedzie szła wspólpraca. Dla mnie to jest korzystne o tyle, że nie musze jeździć po towar, dzieki temu oszczekam kupe czasu, ktory moge poswiecac na sprzedaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownie internetowe są ok, można sporo zaoszczędzić pieniędzy i czasu. O onlinehurt.pl słyszałam, że warto z nimi współpracować, aczkolwiem sama nie miałam okazji, chociaż rozważam tę opcje. Prowadzę swój sklep odzieżowy i mam niby umowę z hurtownią, ale po towar muszę pojechać sama.. przywieźć.. pojechać.. wrócić.. a wiadomo, że lepiej ten czas poświęcić na sprzedawanie ciuchów niż ich wożenie ;) więc rozważam zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownie internetowe są ok, można sporo zaoszczędzić pieniędzy i czasu. O onlinehurt.pl słyszałam, że warto z nimi współpracować, aczkolwiem sama nie miałam okazji, chociaż rozważam tę opcje. Prowadzę swój sklep odzieżowy i mam niby umowę z hurtownią, ale po towar muszę pojechać sama.. przywieźć.. pojechać.. wrócić.. a wiadomo, że lepiej ten czas poświęcić na sprzedawanie ciuchów niż ich wożenie ;) więc rozważam zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinos
ej a jak zamawiacie towar z takiej hurtowni to za ile potem go sprzedajecie? czy ta hurtownia o ktorej piszecie ma jakies rabaty, promocje dla stalych klientow albo przy wiekszych zamowieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dorzucam ok 30% marży. onlinehurt.pl ma sporo rabatów dla stałych klientow i nie tylko. na stronie mają info STAWKI RABATOWE 2013 2% Dla zamówień od 700 zł Brutto 5% Dla zamówień od 2000 zł Brutto 7% Dla zamówień od 3000 zł Brutto Powyżej 5000 zł ceny negocjowane indywidualnie. Dla stałych Klientów mamy dodatkowo atrakcyjne warunki współpracy i korzystne bonusy. * KOSZYK AUTOMATYCZNIE DOLICZA RABATY zresztą http://onlinehurt.pl/rabaty-r60.html wejdz sobie, poczytaj, napisz, zadzwon ;p bedziez wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkahurtcom
Zapraszam do nowej hurtowni internetowej. www.wolka-hurt.com. Dostawa gratis. Kwota od której realizowane są zamówienia to 500 zł netto. Super ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f1423gv32
Bardzo dobrej jakosci ciuchy sa w hurtowni onlinehurt.pl z wólki kosowskiej. Mają spory wybór ubrań meskich, damskich, dzieciecych, kurtek, koszul, czego tam chcesz ;) Ubrania to dobry biznes, bo ludzie w czyms musza chodzic, wiec beda je zawsze kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onlinehurt
Dzień dobry! bardzo cieszą nas tak pozytywne opinie od naszych klientów! to prawda, na zamówienia i przy dłuższej współpracy dajemy rabaty - o wszystkim można dokładnie przeczytać na naszej stronie internetowej onlinehurt.pl lub dowiedzieć się bezpośrednio przez telefon w naszym BOK (numer kontaktowy podany jest na stronie w zakładce kontakt)! pozdrawiamy i zachęcamy do dalszej współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może ktoś czułby się dobrze w sprzedaży mebli, jeżeli tak to zapraszamy na stronę http://forsant.pl - hurtownia mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divertpoland
Zapraszam do kontaktu: www.divertpoland.pl T-shirty licencja: angrybirds w cenie 13 zł sztuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszów
Ja korzystam z hurtowni www.fashioncentrum.pl Prowadzę sklep wielobranżowy. Idealne rozwiązanie dla mnie bo tam mają wszystko. Jakościowo niezłe. Ceny dobre chociaż elektronike kupuje w innej hurtowni www.azelektronik.pl taniej i tu jest lepsza. Sam musisz zdecydować. Rynek jest bardzo szeroki. Jak zaczynasz biznes to nie baw się w to co najtańsze. Z własnego doświadczenia wiem że to co droższe lepiej się sprzedaje. Jak tanie to często ludzie mówią że za tanie i nie kupią ''bo zaraz się rozwali''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabisklep
Też kupuje z fashioncentrum. Kupowałam kiedyś z wolkahurt. Różnica ogromna, w wolkahurt kontakt gorszy, reklamacje ciężko zwrócić. Czasami zapominają o wysłaniu paczki. generalnie ceny mają takie same jak w fashion a tam chociaż dbają o klienta. Odnosisz wrażenie że jesteś ich najbardziej ulubionym klientem. Fajna atmosfera. Szkoda tylko że nie mają własnego boxu. Czasami jeżdżę do wólki i chętnie bym zobaczyła jakieś nowości. No ale trudno, trzeba wierzyć na słowo. Pozdrawiam Gabrysia z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofiasteczko
Korzystałam z różnych hurtowni, obecnie kupuje z wolkahurt pl i fashioncentrum.pl. Z tej drugiej hurtowni kupuje częściej ponieważ zawsze mają coś w zastępstwie fajnego, a to dorzucą jakąś głupotę gratis. W sumie nie dużo ale miło się robi jak dostanę coś więcej. Kontakt też dobry. Chyba pracują 24h bo nawet w nocy jak coś zamówię to zaraz mam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny spam powyżej... ten sam wpis pojawił się w 3 różnych miejscach w ciągu minuty. Uwaga! to jest pseudo reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny spam powyżej... ten sam wpis pojawił się w 3 różnych miejscach w ciągu minuty. Uwaga! to jest pseudo reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×