Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmm.....

studiował ktoś jakiś kierunek rolniczy bądź weterynaryjny?

Polecane posty

Gość bożżżena34
To w takim razie jak myslicie, jaki kierunek jest teraz godny zwrócenia uwagi ? Co wybrać zeby tez byc atrakcyjnym dla pracodawcy kiedy po szkole bedziemy szukały pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada, do czego to doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie i jak jest po takich kursach ? Spokojnie mozna sie czegoś nauczyć ? Wykorzystujecie to potem na drodze zawodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, własnie im wiecej masz w CV tym jestes bardziej atrakcyjniejszy dla przyszłego pracodawcy i kółeczko sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wiecie jak to wygląda w przypadku szkoł policealnych ? Czy tam sa jakies procedury jesli chodzi o dostanie sie do nich niz na studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem spokojnie mozna wybrać sie do Cosinusa. Na pewno tutaj znajdziemy interesujący nas kierunek i w ciągu 2 lat skończymy to na czym nam zalezy jesli chodzi o nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to swietne rozwiązanie jesli chodzi o Cosinus. Tutaj jak widać jest naprawde bardzo duzo róznych, ciekawych kierunków na które warto postawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze szkoły policealne tak sie własnie rozwinęly ze proponuja nam tyle fajnych kierunków. Wiec mysle ze warto sie temu blizej przyjrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, wiec pewnie też dlatego tyle osób decyduje sie na wybór tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak rozmawiam z kolezankami to one maja bardzo pozytywne zdanie na temat szkoły Cosinus. Wiec coś w tym musi byc ze coraz wiecej osób wlasnie decyduje sie na jej wybór. Poza tym wystarczy sobie przeczytac http://forum.echodnia.eu/w-szkole-prestiz-zla-dokumentacja-w-zaku-nauczyciele-bez-uprawnien-takie-zarzuty-stawia-najwyzsza-izba-kontroli-t91648/?p=2299528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wybór spośród tych 2 to Cosinus. To w Zaku było i jest tak ze maja większość płatnych kierunków i bawią sie w martwe dusze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa zastrzeżenia. a) jeśli używacie bota do wrzucania bezsensownych, nieklejących się z poprzednimi postów to jesteście bardzo biedną szkołą, której nie stać na normaly pr. b) jeśli zatrudniacie pracownika do marketingu szeptanego to chyba powinniście zasponsorować mu jakąś rehabilitację, bo ma poważne uszkodzenia mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na pewno w takiej sytuacji warto jest postawić na taka szkołe. Coraz wiecej osób decyduje sie na takie rozwiazanie szkoły policealnej. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze dlatego coraz większą popularnością na pewno cieszą się tego typu szkoły http://cosinus.pl/ I to co wazne nauka w nich jest na naprawde wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bardzo dużo sie mówi o Cosinusie. Słyszałam nawet bardzo często reklamy w radio. Czy ktoś z Was moze zna tą szkołe , chodzi do niej, lub chodził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób tak zle sie wypowiada na temat szkół policealnych a tak naprawde trzeba przyznac ze jednak nie jest tam wcale tak zle. Po prostu po 2 latach nauki zdobywasz odpowiednie wykształcenie i tytuł technika daje nam juz szanse na znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdz sobie jak to wszystko wygląda w szkole policealnej w Cosinusie. Bo wydaje mi sie ze tutaj na pewno warto wybrac sie - a kierunków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie próbowaliście z kursami w Cosinusie ? Ja naprawde jestem bardzo zadowolona i spokojnie moge polecic Wam własnie takie kursy. Naprawde nie nauczylabym sie sama tyle co tam na kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idz sobie do szkoły policealnej. Wybierz taka która ma dobre opinie jak np. Cosiunus- tam równiez masz bardzo dużo różnych kierunków. I tak naprawde skupiając sie na jednym kierunku, ucząc sie go zacznij szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli człowiek idzie na studia z przymusu to tak sie to własnie potem wszystko kończy. Ja na powaznie przemyslałabym swoją decyzje i moze nawet zeby dac sobie czas poszłabym do szkoły policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie cos fajnego na stronie szkoly Cosinus. Tam maja naprawde dużo propozycji jesli chodzi własnie o kursy zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lekarski ale biorac pod uwage nasze spoleczenstwo to jak weterynaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli za rok ktoś bedzie zdawał mature a szuka dobrych i sprawdzonych kursów to polecam te w Cosinusie. Sprawdzone w 100% i zdane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze sama sie nad tym zastanawiałam, ale jednak w dzisiejszych czasach fajnie jest sie rozwijać i wybierac takie własnie rózne ciekawe kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od kiedy mozna sie zapisać na takie kursy ? Czy ktoś moze wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myslałas zeby jednak wybrać bezpłatnego Cosinusa ? Moja przyjaciółka własnie tam chodziła i teraz ze wspólniczka otwiera swój salon. W sumie ja jak bym miała wybór to postawiłabym na taką szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka szkoła jest bezpłatna. Oczywiście najlepiej jest zadzwonić i upewnić sie co do tego. A potem mozesz tez od razu podchodzic od matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiem dlaczego np. szkola policealna cosinus cieszy sie takim zainteresowaniem, a właściwie te wszystkie policealne kierunki. Ludzie nie przestają sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×