Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmm.....

studiował ktoś jakiś kierunek rolniczy bądź weterynaryjny?

Polecane posty

Gość gość
W dzisiejszych czasach kobiety bardzo dbaja o siebie, wiec tym bardziej własnie tez takie salony sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie mozemy tez zdecydować sie na szkołe Cosinus. Mysle ze to jedno z lepszych rozwiązań jesli chodzi o wybór kierunku dzieki któremu znajdziemy tez lepszą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kierunek rolniczy będzie oblegany bo pieprzone pisowce zabroniły kupowania ziemi osobo bez wykształcenia rolniczego, zniewolony kraj, jeszcze niech kajdanki założą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o opiekuniem medycznym ? Czy warto jest iść jeszcze na coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega kończy, chodził tam 3 lata, uczył sie absolutnie bezpłatnie, do tego normalnie miał legitymacje, zaświadczenie do ZUS-u i WKU...Tak jak w tradycyjnym liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tego kierunku to na pewno trzeba wiedziec ze kierunek dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze takie szkoły tez maja swoje plusy i na pewno bedzie nam też łatwo znalezc ten idealny dla siebie kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sobie do szkoły policealnej. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie i wydaje mi sie ze ja tez wybrałabym własnie taka zwłaszcza jesli podwinęłaby mi sie noga na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie tak. Mój brat bedzie zdawał mature i naprawde bardzo sie do niej przykłada. Wlasnie nawet teraz zaczął chodzić do Cosinusa na kursy. Matura jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak właśnie sie dzieje kiedy idziemy do danej szkoły z przymusu. Jesli nie taki zawód to mozesz tez wybrać kursy- przedłużanie rzęs, stylizacja paznokci... Jest dużo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnikiembyć
Ja studiuję rolnictwo, pół roku temu odbywałem praktyki u pewnego rolnika, które opisałem w tym artykule, proszę przeczytać http://piotriwacz.pl/praktyki-u-rolnika/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×