Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kassolina

projektowanie ogrodu

Polecane posty

Gość gość
projektowanie ogrodu tylko z firmą www.gardeners.pl, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martad

Zgadzam się, samemu trudno założyć fajny ogród, tu trzeba fachowej wiedzy. Dlatego ja zwróciłam się z tym do firmy Ogród-Dom z Niepołomic pod Krakowem. Idealnie odczytali nasze preferencje, mamy ogród-marzenie 🙂 Latem spędzaliśmy tam praktycznie cały wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinPe

My projektując nasz ogród pierwsze o czym pomyśleliśmy to jaki wybrać system nawadniania. Po researchu internetów, podpytaniu znajomych zamontowałem zestaw od centrumnawadniania.com. Nie dość, że łatwy w montażu, to jeszcze nie wydaliśmy na niego fortuny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny ogród to przede wszystkim zadbany trawnik. Jest on ozdobą domu, ale wymaga pracy. Polecam dobry poradnik http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/zakladanie-pielegnowanie-trawnikow.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moim zdaniem projektując ogród warto zagospodarować każdy  centymetr. Ja np. postanowiłam kupić jacuzzi do ogrodu - to był strzał w 10! Polecam model Adam od firmy ePraktyk.pl, ja jestem pod wrażeniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej zgłosić się do sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Ja osobiście mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą aturi-ogrody.pl Oni projektują ładne ogrody w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy Ogrody Niwa. Z chęcia zajmiemy się projektem oraz realizacją Państwa wymarzonego ogrodu. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji ogrodów przydomowych, aranżacji tarasów oraz ogrodów na dachach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową https://www.ogrodyniwa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×