Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arafatkaaaha

3 miesiąc ćwiczę, 1 dzień jestem na diecie. POMÓŻCIE oceniń menu.

Polecane posty

Gość arafatkaaaha

Od dwóch miesięcy ćwiczę 1/3h dziennie, ale jem dużo i słodyczy i węglowodanów. Diety i mojego obżarstwa nie zmieniłam, mimo to poleciało 8kg. Teraz zaczyna się 3 miesiąc i postanowiłam wziąć się za dietę. Dzisiaj: śniadanie: jogurt naturalny mały (120kcal) obiad : pół woreczka kaszy gryczanej, pół jogurtu naturalnego i czerwona fasola, odrobina soli (180kcal + 60kcal + 340 kcal = 580kcal) kolacja: 2 gotowane jajka i szklanka mleka (170 + 130 kcal = 300kcal) w sumie: 1000kcal zielona herbata, 2l wody, 2h ćwiczeń Co zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie srednio znam, ale wydaje mi sie, ze za duzo bialka, za malo warzyw, takich normalnych, za malo na sniadanie. Mysle, ze to bardzo niezdrowa dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatkaaaha
Melipa: zdrowa czy nie zdrowa, zdrowsza niż to co jem na co dzień a więc 90% menu to słodycze i fast foody hehe Wiem, że za mało warzyw, ale nie byłam na zakupach i nic w domu nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie -2 kromki razowego chleba (120 kalorii) + 1 jajko na twardo (ok 93 kalorie) + pół małego pomidora (10 kalorii) + pół papryki (23 kalorie) + herbata owocowa bez cukru lub woda mineralne niegazowana = 246 kalorii, zdrowe, pozywne śniadanie z węglowodanami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu 2 śniadanie - jabłko (około 90 kalorii) lub np kilka marchewek do 100 kalorii obiad - sałatka : pół piersi z kurczaka, ugotowanej na parze (około 121 kalorii, w zależności od wagi mięska) z dodatkiem ulubionych ziół, pół lub mniej woreczka ryżu (175 kalorii), kilka listków sałaty (jeden to 2 kalorie), pół papryki (23 kalorie), cały pomidor (około 20 kalorii) + sos z dwóch łyżek jogurtu naturalnego (30 kalorii), dwóch ząbków czosnku (14 kalorii) i łyżeczki oliwy z oliwek (44 kalorie) = 429 kalorii przekąska - świeże warzywa np marchewki, znowu do 100 kalorii (najlepiej wybierać te, które w dużej objętości zawierają jak najmniej kalorii) kolacja - szklanka soku pomidorowego (około 50 kalorii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie musisz jeść zarówno białko, jak i węglowodany i tłuszcze. i musisz także rozłożyć posiłki na większą ilość, ponieważ w innym wypadku organizm tak czy tak będzie magazynował zapasy tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arafatkaaaha
Julka: dzięki ;) Jestem wegetarianką więc ten kurczak odpada, a co do większej ilości posiłków. Nie mam na nie czasu! I to niestety problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz spam, ja też się odchudzam, w ostatni miesiąc nie ograniczając sie w jedzeniu i ćwicząc 45 minut po 4-5 razy w tyg schudłam 4 kg, a od dzisiaj również jestem na diecie :) wcześniej bardzo dużo czytałam i oglądałam programów o dietach, więc mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :D jeśli można wiedzieć, skąd jesteś ? jaka waga, wzrost i wiek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymm, w takim razie koniecznie musisz zastąpić mięsko czym innym, może tofu ? lub czymś czym zastępywałaś je do tej pory, ograniczając przy tym kaloryczność innych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34234234324
za mało kalorii, rozwalisz metabolizm i zniszczysz efekty wszystkiego... powinno sie jesc ok. 1500-1700na diecie, jak się cwiczy to nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy odpowiednio skomponowanych posiłkach, jedzonych w małych odległościach czasu, nie rozwali metabolizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za malo kalorii!!! przy cwiczeniach to min 1500!!!! przemysl to bo bedziesz pozniej zalowac, nie utrzymasz wagi, i przytyjesz jeszcze bardziej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Za mało białka, zero zdrowych tłuszczy, za mało kcal, za mało warzyw, kompletnie źle skomponowane posiłki. Prawidłowy jadłospis wygląda tak: http://www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×