Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carlinka

katar u dzieci

Polecane posty

Gość carlinka

jakie macie na to najlepsze sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
woda morka i frida u dwulatka jeszcze inhalacje mozna robic ja mam zapach w kontakci eukaliptusowy i samruje malej stópki mascia rozgrzewającą i klatke piersiowa a dla mlodszej tylko woda i frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
u mnie jak tylko pojawia się katar to do noska otrivin lub nasivin, pod nosek maść majerankowa - dodatkowo odrazu podaje wapno, probiotyk typu dicoflor 30 i ceruvit junior - przy kąpaniu i przy spaniu daję oilbas - dosłownie kropelkę - odciągam katarkiem - codziennie spacery a przy ładnej pogodzie to nawet pół dnia na zwenątrz a na noc troche nurofenu - i katar szybko znika - już 2 razy tak zrobiłam i przeszedł po 3 dniach z czego ten pierwszy był najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
napisz jeszcze o jaki rodzaj kataru ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
ja na katarek polecam wodę morską Disnemar do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
frida, czym jest?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
katar bardziej alergiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
czy wode morska mozna stosowac nawet przez dluzszy czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wapno np calcium albo claritina, zyrtek i tyle. A jak taki wirusowy to jak wyzej: smarkanie albo odciaganie, masc majerankowa, woda morska do nosa i inhalacje z majeranku, masci wygrzewające i inne cuda na przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wode morska mozna stosowac nawet codziennie przez dlugi czas- oczyszcza nos. Tylko leki typu otrivin wolno tylko kilka dni. frida to taki odsysacz katarku dla niemowlaków i dizeci któe nie potrafią same siąkac noska. Jeden koniec rurki ze specjalną koncówką wklądasz do noska dziecka, a drugi do ust i zasysasz (w srodku jest filtr z gabki) szczerze wole katarek bo po fridzie zaraz jestem chora (katarek to to samo tylko podlacza sie do odkurzacza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiec jesli ................
a nie przyszło, Wam do głowy zeby najpierw pomyśleć skąd się wziął ten katar, tylko zaraz ładujecie pełno specyfików w dziecko??? Katar jest od wychłodzenia organizmu od srodka moje drogie. Czasem wystarczy dac dziecku przez 2 czy 3 dni dobrejz upy jarzynowej z wieksza iloscia cebuli i czosnku i przechodzi.... ale wy wolicie zasilać biznes farmaceutyczny... szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
dzieki z raady, sprobuje z woda morska i odsysaniem w razie czego:) w poniedzialek wizytwa u lekarza, zobaczymy co an to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
ale istnieje tez katar alergiczny, nie tylko ten od wychlodzenia, a mi o taki chodzi glownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
a katar alergiczny, to też wychłodzenie organizmu, albo katar przez zbyt suche powietrze w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
carlinka ja dawałam swojemu dziecku Disnemar na katar alergiczny i pomógł, lekarz tak zalecił, tobie pewnie zaproponuje to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
nie no katar alergiczny jest od substancji, ktore draznia sluzowke nosa, a nie od wychlodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
suche powietzre to tez inna bajka, ja cierpie na to czesto i rano, az trudno mi oddychac, musze tez u siebie sprobwac tej wody morskiej bo nawilzacze powietrza same nie wystarczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
"mandarynka__03 carlinka ja dawałam swojemu dziecku Disnemar na katar alergiczny i pomógł, lekarz tak zalecił, tobie pewnie zaproponuje to samo " zapytam sie go o to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macccccccccccccccccccccx
disnemar to najlepsza woda morska. i nasivin- ale nie można stosować dłużej niż3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calrinka
faktycznie, wode morska mozna sotsowac u dzieciakow, tak ze kupie. moze wlasnie polecony przez ciebie disnemar:) krople tez przepisal, ale zaznaczyl, zeby samemu ich nie podawac nastepnym razem, tylko zaczac od wody morskiej, jak nie przjdzie po kilku dniach to przyjsc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
wody morskie są bardzo wydaje i staczają na długo, a krople jak nie zużyjesz po 5 dniach trzeba wywalić, bo nie będą już jałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masc majerankowa pod nos+pulmex na klatke piersiowa,plecy i stopki+ nasivin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komixa wody morskie są bardzo wydaje i staczają na długo, a krople jak nie zużyjesz po 5 dniach trzeba wywalić, bo nie będą już jałowe. " nawet nie wiedzialam, ze krople do nosa trzeba wyrzucic, wiedzialam, ze tak jest z kroplami do oczu, ze szybko sie psuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"AgataHa masc majerankowa pod nos+pulmex na klatke piersiowa,plecy i stopki+ nasivin Nina 29.07.2009" przeciez nasivin to mocne krople, raczej tylko po wizycie u lekarza, a nie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
nie dawałabym kropli do nosa małemu dziecku bez konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
musze poiwedziec, ze regularne stosowanie wody morskiej, ja mam ten disnemar jest bardzo korzysten, teraz oczyszczam nosek dziecku codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlinka
ta mgielka jest w ogole tak delikatna, ze nawet nie marudzi przy podawaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- krople nasivin (odpowiednio do wieku) - frida (jak nos zapchany i da sie odciągnąć) - nawilżacz powietrza - jak dziecko nie ma gorączki to spacer (oczywiście jak nie wieje, leje i nie ma fest mrozu) i dobrze jak dziecko dużo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×