Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carlinka

katar u dzieci

Polecane posty

Gość mandarynka__03
podczas choroby to jest oczywiste, żeby dziecko piło. Dajesz krople bez konsultacji z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
akurat jakis wynalazków typu pulmex baby czy inne gówna z olejkami eterycznymi to osobiście odradzam ,mój syn trafił po pulmex baby do szpitala bo tak go to uczuliło dostał skurczu oskrzeli ,lekarka w szpitalu jasno mi powiedziała ze tego typu rzeczy nie powinny byc stosowane u dzieci małych bo miała bardzo dużo małych pacjentów z podobnymi objawami po zastosowaniu maści tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspirator Katarek
Najważniejsze jest oczyszczanie nosa, bo zalegająca wydzielina może doprowadzić do powikłań, takich jak zapalenie uszu czy oskrzeli. Coraz częściej mamy do odsysania kataru polecają sobie aspirator Katarek. Dlaczego? Możecie to zobaczyć na stronie naszej akcji Jak mama mamie: https://katarek.pl/jak-mama-mamie/ Przy oczyszczaniu nosa warto też pamiętać o tym, że na początku katar należy rozrzedzić, a po odciągnięciu nawilżyć śluzówkę nosa. Jak dokładnie przeprowadzić proces, który jest nazywany Metodą 3 kroków, możecie przeczytać tutaj: https://katarek.pl/metoda-3-krokow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo mi się podoba w inhalatorze Novama Familino Pro ta maseczka. Otwór jest skierowany na dół także aerozol nie idzie w górę na oczy, nie podrażnia, co wiem że jest często problemowe w takim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ja bym polecała dokładnie  model czyli Alergia Stop. Wszechstronny uniwersalny, nadaje się do stosowania przy róznych kuracjach i przy różnych lekarstwach. Nie zajmie dużo miejsca, nie jest jakiś ciężki i przez to uciążliwy we wszelkim przenoszeniu czy transporcie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Też będę podpowiadać Alergia Stop. Fajna profilaktyka, można sobie ochronić śluzówkę przed infekcjami takim nawilżającym aerozolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Moje dziecko jak było mniejsze miało ogromny problem z katarem. Cały czas była przeziębiona. Ukojenie przyniósł dopiero aspirator do nosa z Haxe, więc Tobie też go polecam. Ma wbudowane melodyjki, odwracają uwagę dziecka od aparatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam polecam olejki eteryczne  u nas w domu od kilku lat .

Duzo bardziej wydajne niż wszystko inne , bo do dyfuzora wlewam kilka kropel i korzysta cala rodzina.

Można do kąpieli wlewac , ja zwykle juz na początku infekcji robie małej kąpiel z olejkiem herbacianym rozpuszczonym w mleku.

Smaruje stópki i klatkę piersiową.

Najwazviejsze to zeby olejki by dobrej jakości, czyste bez domieszek .

Jeśli katar utrzymuje się dłużej, koniecznie jest skonsultować sie z pedaitrą pulmunologiem https://www.pediatrakielce.com Daję namiar na doświadczoną panią doktor Z Kielc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×