Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia i naiwna jak dziecko

życie mi się zawaliło

Polecane posty

Gość glupia i naiwna jak dziecko

mam 32 lata i MUSZĘ zacząć wszystko od nowa. Facet, który był wszystkim okazał się nikim. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i naiwna jak dziecko
obym dała, martwi mnie to, że 10 lat nie zrozumiałam z kim zyje. Jak mozna być takim perfidnym? To mi zakrawa na chorobe psychiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i naiwna jak dziecko
no na pewno nie szukam nikogo nowego. Póki co jestem w szoku jak zakłamani, dwulicowi, bez skrupułów są faceci. Jak można bzykać na boku, potem przychodzic do swojej kobiety i sie do niej przytulać, całować, bzykać. Jak? To musi być choroba psychiczna, bo normalni ludzie tak nie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blum isia
Oj ,współczuje Ci bardzo,trafiłas na niedorobiony model męskiego neandertala,ale głowa do góry..nie każdy facet taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i naiwna jak dziecko
blum misia- coraz bardziej w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i naiwna jak dziecko
a czy myslicie, że to normalne że czuję ból, żal, wściekłość, ale też radość z tego że jestem wolna od tego uja, że w końcu mam dowody, które pozwola mi odejść i sie od niego uwolnic??????? Kurde, ale moich 10 lat nikt mi nie zwróci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosaljnka
To została już ostatnia próba. Jakiś czas na poszukiwania potencjalnych chętnych w mocno już przetrzepanym z ciekawszych okazów środowisku (30+ lub 40+), jakiś czas dobierania się i wznajemnego docierania (może nieudany) i pytanie czy po kilku latach nie będziesz w tym samym miejscu co dziś? Pytanie czy nie wybierzesz podobnie, skoro taki poprzednio ci się spodobał. W każdym razie widać że trzeba się uwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że niebawem podziękujesz mu, że Cię zdradzał! Zobaczysz jak pięknie odżyjesz! Jesli masz jakąkolwiek nadwagę to chudniesz, będziesz miała więcej czasu na przyjemności, a seks na nowo stanie się czymś ekscytującym(oczywiście jak spotkasz odpowiedni model)! Wiem co piszę, bo byłam młodą mężatka, później byłam młodą rozwódką i oba stany były fajne, ale nigdy później nie wyglądałam tak dobrze jak po rozwodzie, a przed poznaniem drugiego męża! mam 31lat więc wiem o czym mowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładuj się w nowy związek. Zainwestuj w siebie, odpocznij od facetów. Jesteś młoda, spokojnie dasz radę. A kiepski nastrój, agresję zamień na coś pozytywnego - idź na siłownię, aerobik, kickboxing, po prostu wypoć złość. A gdy to nie pomoże zawsze możesz dokopać jakiemuś samcowi ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×