Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwucha

Wózek Baby Boom CRV

Polecane posty

Gość siwucha

Witam, czy ktoś z Was ma może wózek Baby Boom CRV? Chciałabym uzyskać opinie na jego temat. Czy można go gdzieś "obejrzeć" w Bydgoszczy lub okolicach? Pewnie zostanie mi zamówienie w ciemno przez internet, bo nigdzie w żadnym sklepie nie mogę go znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w necie wygląda spoko
jak niezłe podróba mutsy :D na zywo istna porażka :D tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
saleminkaa8, ruszyłam głową i szukałam w necie ale chciałabym uzyskać opinie od kogoś kto ma ten wózek :) Oglądając go na stronach wygląda suuuper i jestem nim zachwycona ale nie chciałabym kupować w ciemno dlatego pytam czy można gdzieś go obejrzeć w okolicach Bydgoszczy lub uzyskać opinie na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo, czy ktoś sie wypowie???
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam szczerze, że ja
nie miałam tego wózka, ale widziałam go na żywo w sklepie. Rzeczywiście w internecie wygląda całkiem całkiem, niestety "na żywo" okazał się kiepski. Tandetny materiał i mało stabilny stelaż. Nawet właścicielka sklepu przyznała, że go sprowadziła bo w internecie wyglądał porządnie i był tani, natomiast jak go dostarczyli to się załamała. Oczywiście to twój wybór, ale na pewno nie kupuj w ciemno, lepiej sama go zobacz na żywo. Nie jestem z Bydgoszczy więc nie wiem w jakim sklepie będziesz go mogła obejrzeć. Może podzwoń po sklepach z wózkami i spytaj w którym mają ten model. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
Własnie tego sie obawiam, że "na żywo" może być tragiczny. W necie wygląda rewelacyjnie i mnie kusi :) Na żywo widziałam tylko Mutsy i bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam na zywo:-) :-) super wyglada przyjrzalam sie z bliska i w czerecu go kupuje:-) :-) :-) :-) ile wozkow tyle opinii i wiele rzeczy nalezy wziac pod uwage przy wyborze a ten odpowiada mi na 100%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoTatusSpoko
Kupiłem go na Allegro, przetestowałem w domu i odesłałem. Jak zamontuje się siedzisko przodem do rodzica to się strasznie rusza. Wogóle samo siedzisko jest strasznie krótkie a oparcie siedziska bardzo wąskie. Jak rozłoży się wózek aby położyć dziecko to strach że jakikolwiek jego ruch podczas snu i dziecko wyleci którymś bokiem, żadnego zabezpieczenia po bokach nie ma to oparcie. Podnóżek też jest fatalny i za wąski. Dziecko łatwo może położyć nogę na kołach a wiadomo czym to się może skończyć. Nie polecam tego wózka. Rzeczywiście mało stabilny i fatalna podróbka. Strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też sie wypowiem
podobnie jak Tobie, wózek bardzo mi się podobał ( w necie ;) ) i był podobny do mutsy,który mi się strasznie podobał, a był droższy. Podobieństwo okazało się tylko internetowe :D niestety... potwierdzam, kiepska jakość, fatalne wykonanie, tragiczny po prostu. Strach włożyć tam dziecko :o W tym samym sklepie obejrzałam na żywo też mutsy 4 rider - bez porównania :D zupełnie inna klasa wózka :) Najlepiej, żebyś go sama obejrzała, bo jak widzisz są i dobre opinie. Ja się zniechęciłam skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoTatusSpoko
Kupiłem go na Allegro, przetestowałem w domu i odesłałem. Jak zamontuje się siedzisko przodem do rodzica to się strasznie rusza. Wogóle samo siedzisko jest strasznie krótkie a oparcie siedziska bardzo wąskie. Jak rozłoży się wózek aby położyć dziecko to strach że jakikolwiek jego ruch podczas snu i dziecko wyleci którymś bokiem, żadnego zabezpieczenia po bokach nie ma to oparcie. Podnóżek też jest fatalny i za wąski. Dziecko łatwo może położyć nogę na kołach a wiadomo czym to się może skończyć. Nie polecam tego wózka. Rzeczywiście mało stabilny i fatalna podróbka. Strata pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoTatusSpoko
Najlepiej włożyć dziecko do wózka aby przetestować bo tak z samego oglądania ciężko wiele rzeczy zauważyć. Dla mnie na żywo na pierwszy rzut oka ten wózek nie był taki zły choć na zdjęciach dużo lepiej się prezentował ale jak włożyłem do tego wóżka córkę i trochę pojeździłem po mieszkaniu to się strasznie rozczarowałem. Jeżeli planujesz dużo nim jeździć to naprawdę włóż najpierw tam sowje dziecko i wypróbuj go bo dopiero wtedy wychodzą wszystkie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
No to mam problem... Chyba lepiej nie ryzykować i nie kupować w ciemno. Szkoda tylko, że nie mogę go nigdzie w sklepach znaleźć, dzwoniłam do kilku w okolicy i nic... Mutsy widziałam i rzeczywiscie jest rewelacja, myślałam, że CRV jest super podróbką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoTatusSpoko
Ja kupiem wozek w tej firmie i jestem zadowolony http://www.mar-kur.euroadres.pl/ Zamowilem tylko wersje spacerowa bo gondola i fotelik nie byly mi juz potrzebne. Wozek firmy TAKO model LARET, tez jest super siostra sobie bardzo chwali. Tez chcialem kupic ale niestetz samej spacerowki nie chcieli mi sprzedac akurat z tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też sie wypowiem
zrób jak kokokoTatusSpoko - spodoba Ci się to luz, jak nie to odeślesz. Najpierw się tylko dowiedz czy będzie taka możliwość. Trochę będzie zachodu, ale jeżeli nie ma go w sklepach to innej rady nie ma. A może stwierdzisz, że Ci odpowiada i go sobie zostawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
i cisza, może ktoś się keszcze wypowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagniesia3777
Byłam dzis w sklepie i widziałam ten wózek .Jest nowsza wersja raczka juz nie teleskopowa tylko po boku guziki ma do regulacji i gondolka wieksza bo 80 cm .Chyba kupie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
a ja go w żadnym sklepie nie mogę znaleźć, obdzwoniłam juzchyba wszystkie w okolicy... Pozostaje ryzyko zamowienia przez internet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
taka tam aga zamówiłaś w końcu ten wózek, bo jestem bardzo ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.dziecko
ja mam ten wózek rok i jestem bardzo z niego zadowolona. z przyczyn jednak dla mnie praktycznych muszę go sprzedać. oferuję więc jego kupno, mam w kolorze zielonym. naprawdę gorąco polecam bo nie miałam z tym wózkiem żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etrjyut
Ja pierdole, za 1,5 koła taki nędzny wózek? A sprzedałem używany quinny speed za 600 zeta, kupujący był wniebowziety. Poszukaj firmowej używki, a nie podróbki z chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etrjyut
w sklepach ich nie ma, bo są strasznie badziewne, to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.dziecko
MAM DO SPRZEDANIA W KOLORZE ZIELONYM WÓZEK BABY BOOM CR-V, SZCZEGÓŁY NA E-MAIL e.dziecko@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwucha
Wózek zakupiony! Jednak zaryzykowaliśmy i kupiliśmy wózek przez allegro. Jesteśmy bardzo zadowoleni, sprawdza sie w 100%. Jedynym minusem jest waga, mieszkamy na 3.piętrze więc byłoby co dźwigać ale rozwiązaliśmy problem zostawiając na dole stelaż :) Polecam jest fantastyczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×