Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walić żigolaków..

nie sądzicie , że

Polecane posty

Gość walić żigolaków..

niektórym facetom to bije w dekiel, jeżeli mają zbyt duże zainteresowanie ze strony kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciar,tylko ty możesz mnie
Według mnie najbardziej bije w dekiel zarówno kobietom jak i facetom,którzy chcieliby być tacy rozchwytywani,ale nie mają do tego możliwości,ani charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciar,tylko ty możesz mnie
bo taki przeciętniak ma niespełnione marzenia o gangsterce i przyciąganiu lasek na to,a ona chciałaby być Królewną Śnieżką,bo którą przyleci książe z bajki,i takie jaja będzie robić cały czas,że ona się poczuje pełna emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walić żigolaków..
mam takiego znajomego, z którym randkujemy i ostatnio dowiedziałam się, że bije na dwa fronty :O przykro mi, że okazał się cwelem. dosyć śmieszne jest to, że potrafił mi urządzać sceny zazdrości, bo jakiś inny kolega do mnie przy nim zagadał. przypuszczam, że mu po prostu uderzyło do głowy, bo ma ostatnio powodzenie. to tak dla uzupełnienia tematu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×