Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdaa

Świadkowie Jehowy, heeelp!

Polecane posty

Gość prawdaa

Dzisiaj dostałam takie pytanie i muszę koniecznie na nie odpowiedzieć , pomóżciee . "Co skłoniło Cię do tego ,że chcesz poznać prawdę? " o świadkach Jehowy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka to niby
jaka to niby prawda? sekty, sektami poganiają sekty! Ale póki nikomu krzywdy nie robią to i tak są spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie złóż pozew
Prawdę o czym? O kosmitach i lotach czaso-przestrzennych - czyt. objawieniach z towarzystwem ludzi przemieszczających się w czasie i przestrzeni w statkach kosmicznych, np. smok z 8 głowami, ziejący ogniem (co za smok kurna!!!!), który pojawił się obok Marii przy jej objawieniu (a może to był jakiś jeden z ostatnich dinozaurów??? ale raczej statek kosmiczny, bo są już o tym programy powiązane z malowidłami w jaskiniach, rozsianych po całym świecie - takie malowidła starożytnych na temat tego co zobaczyli i jak to pojęli) oraz wybranych księgach, które kiedyś papieże zatwierdzili dla ludu "do odczytu" powszechnego, a cała masa innych ksiąg "świętych" leży gdzieś pochowana w tajemnicy, bo te księgi by szkodziły dosłownemu wyznawaniu wiary - chodzi mi o elementy dosłowne i bezsensowne. Jak im to powiesz, to już nie przyjdą więcej, bo o tym wiedzą i to ich przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbelek1212
Mnie skłoniło to, że moja siostra zaczęła spotykać się ze świadkiem jehowy. Nie wiem za wiele o tej sekcie, ale wiem na pewno że nie uznają Maryii jako świętej. Poza tym to potrafią nieźle zmanipulować człowieka i przekonać do swoich poglądów a po jakimś czasie to nawet przekonać do realizowania swoich celów. Poza tym to słyszałam że ich guru ma nad nimi dużą kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak beda zwalniac
nie uznają Jezusa za boga tylko za Michała anioła ,nie uznają ducha św komunia u nich jest tylko dla wybranych Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim (Jn 6:53-56). Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie (Jn 15:6). Jam jest chleb życia (Jn 6:35). Krwią Jego zostaliście uzdrowieni (1 Ptr 2:24). a z słuw wynika ze wszyscy powinni brać komunie by miec życie wieczne a nie tylko nieliczni pomagają tylko sobie gdy kk pomaga na całym świecie np matka Teresa z Kalkuty fałszują biblie jak bronic wiary katolickiej na podstawie pisma sw http://www.piotrandryszczak.pl/w_obronie_wiary.html a tutaj sa materiały niedostępne zwykłemu świadkowi jehowy http://chomikuj.pl/SCORP1ON wiarygodność strażnicy http://jestem-katolikiem.bloog.pl/?_ticrsn=3&ticaid=6e699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oświecona
Chciałabym się dowiedzieć jaką podstawę mają te wszystkie Wasze wpisy?? Ludzie !!! Opanujcie się - nic o tej religii nie wiecie!! Zadajcie sobie najpierw trochę trudu i poznajcie podstawowe wierzenie śj zamiast wypisywać takie głupoty w stylu "nie uznają Jezusa za boga tylko za Michała anioła" .A tak na marginesie: Ludzie inteligentni i z klasą wypowiadają się wyłącznie na tematy o których choć trochę wiedzą, a nie powielają "miejskich legend". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka86
Zanim zaczniecie wypisywać bzdury może warto zapoznać się z ich wierzeniami? Jezus jest Synem Bożym, a nie Bogiem!! Bóg jest tylko jeden. Maryja owszem nie jest święta, ale odgrywa niesłychanie ważną rolę, bo została wybrana na matkę Syna Bożego! Nie modlą się do nikogo innego jak do jednego Boga, bo sam Jezus tak nakazał!! Żadne z Was nie zna Biblii i plecie bzdury , które usłyszało. I zanim się rozpiszecie , że to sekta to przeczytajcie znaczenie słowa SEKTA. Oni nie mają żadnego guru, ich Guru jest Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat jest w sekcie która nie uznaje Matki Boskiej i różańca.Brat jest pod kontrolą tych sekciarzy.Już doszło do tego że naucza innych ludzi i nawraca jak kaznodzieja.Poza tym, oni bardzo umiejętnke odciągają jego od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś strasznego nie uznają różańca i Maryi i w związku z tym są okropną sektą. Błagam! Przyjaźniłam się z dziewczyną, której cała rodzina należała do tej religii i nikt przez wszystkie lata znajomości nie próbował mnie 'nawracać jak kaznodzieja'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam o świadkach jehowych A dla mnie to zakłamanie, wymyślanie sobie swoich własnych zasad, wchodzenie w transy i wmawianie innym, że to jest dobre.Poza tym nie uznawanie kościoła, ale branie w nim ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel na rolkach
teraz w radiu słuszałem swiadectwo kobiety matka powiedziała jej jak umrze to powie jak jest na tamtym swiecie i umarła i przyszła do tej córki i powiedziała ze wszystko co nauczaja ksieza to jest prawdahttp://www.taw1.republika.pl/horak.html a to jest opis co jest po smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię!!! chodza przez wakacje od domu do domu i namawiają.... czy my chodzimy do was do domów i nachalnie wam coś narzucamy??? a weź od nich ulotkę to za tydzień są znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×