Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podnoszę bo chcę

DUCHU CAFE NIE GNIEWAJ SIĘ JUŻ

Polecane posty

Nie było mnie pare dni i kafeteria miała się dobrze,więc też już bez zadnej bijatyki zniknę i więcej sie tutaj nie pojawie.Jak mam sobie psuć nerwy wole iść na spacer z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj uwagi, nie reaguj to w końcu się znudzi i tyle. Nie wychodź z kafe, bo wtedy wygrana byłaby po jej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nancjan,-- masz racje w tym aspekcie.Więc jak jest zazdrosna niech sie spotkamy i skonsumujemy nowy zwiazek i moze sie wtedy uspokoi.:D Jak myślisz??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaspokoić kobietę?? Pieścić, wychwalać , rozpieszczać, masować, smakować. rozkoszować się , współczuć, spiewać serenady , komplementować. wspierać , spełniać zachcianki, pobudzać, gładzić, pocieszać, przytulać, ignorować pulchności , podniecać, obejmować , wtulać się, chronić, dzwonić, przewidywać , muskać , wybaczać , zabawiać, czarowac , ,dbać , wyświadczać przysługi ,fascynować , troszczyć się , ufać ,bronić , ściskać , idealizować , oddawać cześć Jak zaspokoić mężczyznę?? Przyjść nago HAHAHAHAHA dobre to od Pavla1985 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekuśko fifka.:classic_cool:Jedej odmówiłem to lata za mna po całej cafe teraz.Nauka nie poszła w las i teraz adoruję Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja le Ja nie będę latała, to Ty przyjdziesz na kolanach nie mogąc się oprzeć memu urokowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FiFkA007-- nie wątpie lecz ten afrodyzjak powinnaś kiedys okazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz duchu na co ci przyszlo
Zuzanna Amelia & 14 Niektorzy z tu obecnych tworza swoiste rodzinki , myslę , ze te grupy sa dosc ciekawe pod względem psychologicznym . Zaczynamy ! Rodzice : iftar i kucharz niezdarny Ich dzieci : tamari Rodzice : leniuszek i duch cafe Ich dzieci : żeleczek i nadzieja8 Rodzice : ike i zawsze szczery Ich dzieci : bielyje rozy , krwawa wilczyca Rodzice : mp-30 i korjonos Ich dzieci : ten ostatni niedziel , prawiczek bez wiary Rodzice : lucy windsor i BluMen orginal Ich dzieci : moorland , refforma Rodzice : regres i czizas Ich dzieci : njunnujn Rodzice : Dera i reserved Ich dzieci : cream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FiFkA007--cholera mam dylemat.Nawet z żonka leniuszkiem nie byłem w kontakcie nie mówiąc już o fizyczności.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto za kim gonił
duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajn.Mnie tez nie.Mówie o afrodyzjaku tak popularnym jak top Hmm ":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej mnie te natchnienie bardziej potrzebne:PAle co się nie robi dla hożej dziewuszki:D Więc dmuchamy pfffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dmuch zadziałał czy powtórka??Tak jak nauczycielkę mieć za żone to tylko usłyszeć można żle, powtórz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifka tak nas natura wyposarzyła ze interesem myślimy was natomiast uroda i mózgiem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifka WOW mówisz ,ze są jeszcze myślacy faceci?:DToż niebywały komplement dla nie których z Twoich ust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu duchu, mi trza natchnienia a ty mnie jeszcze dobijasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×