Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niebieskakoszulka

Co się ze mną dzieje?

Polecane posty

Gość niebieskakoszulka

Byłam radosną osobą, otwartą, czułam się w miarę lubiana, a teraz się to wszystko zmieniło. Cały czas mam wrażenie, że nikt mnie nie lubi, że ludzie myslą, że jestem dziwna. W wakacje moja najlepsza przyjaciółka bardzo mnie zraniła, sytuacja była bardzo skomplikowana, jednak musiałyśmy iść razem na stancję (umowa). Dopiero teraz sobie poradziłam z całą sytuację, olałam sprawę. Doszły kłótnie z chłopakiem, zerwaliśmy, chociaż mamy ze sobą dobry kontakt. Wcześniej czułam się atrakcyjna, pewniejsza siebie, a teraz? Nie mam zaufania do ludzi, nie ma we mnie radości. Owszem chodzę na imprezy, spotykam się z ludźmi, nie jestem jakimś odrzutkiem, ale powoli tracę pewność siebie, czuję się nieatrakcyjna, brakuje mi sprawdzonej grupy przyjaciół. Cały czas mam mętlik w głowie, i z moim byłym chłopakiem, i z tym co komu powiedziałam. Z byłym chłopakiem wszystko sobie wyjaśniliśmy, żyjemy w zgodzie, mamy wspólnych znajomych, W końcu mam spokój, bo się nie kłócimy, sytuacja była już nie do zniesienia. I ja już nie wiem czy go kocham czy nie, nie wiem. Nie chce o tym myśleć, ale też nie chce zrywać z nim kontaktu. Chciałbym odzyskać moją dawną radość, taką wewnetrzną, bo dla innych nie widac różnicy. Teraz stałam się płaczliwa i tracę poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×