Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMMAJA

CZY WYŚNIŁYŚCIE PŁEĆ DZIECKA?

Polecane posty

Gość MAMMAJA

czy sny mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. moja znajoma miała sny o płci swoich dzieci i sprawdziły się. druga natomiast miała sen odwrotny. a mi się śnią na zmianę raz chłopiec raz dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może bliźniaki mi śniła sie córa i ja mam ale dla nas najważniejsze było aby była zdrowa nawet na usg nie pytaliśmy się o płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się śniło, ze urodziłam koty dobre, nie wiem co to oznacza, ale mam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdwq
Śnił mi się chłopczyk, chciałam chłopczyka. Urodziła się dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
przy pierwszym dziecku nie chcieliśmy znać płci i mojemu mężowi przyśnij się mój zmarły tata(mąż nawet go nie zdążył poznać) i we śnie zapytał go..."Jak tam mały..." no i jest "mały"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffdgfghg
W pierwszej ciąży miałam sen o małym chłopczyku w niebieskich ogrodniczkach ;) Nawet wtedy gdy gin zrobił mi USG i powiedział, że prawdopodobnie będzie córka - ja byłam pewna, że będzie chłopiec...i urodziłam synka :) Niedługo zaczynamy starania o drugie dziecko i często śni mi sie maleńka córeczka...ciekawe czy się sprawdzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mi sie nigdy nic nie śni :o ale od razu wiedziałam że będzie syn bo od zawsze chciałam córkę a przy moim pechu.....no wiadomo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMAJA
czyli bywa różnie , nie ma co się nastawiać np. na syna bo potem będzie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wiktorio moja wiktorio
U mnie w ciążach nic się nie śnilo, ale mialam silne przeczucia co do plci, które się sprawdzily. Za to kiedyś mialam sen, że spotkalam się z koleżanką, ona z czerwonym wózkiem jechala tramwajem. No i przedstawia mi w tym śnie swoją córeczkę - Emilkę. Zadzwonilam do koleżanki nazajutrz rano, a ona mi mówi, że wlasnie test zrobila i jest w ciąży;) Po kilku m-cach na usg wyszedl chlopiec, wiec śmiala się, że tylko polowiczna ze mnie wróżka. Ale podczas porodu jej Tomuś okazal się wlaśnie Emilką;) Rok później obie bylyśmy w ciąży, i jakoś w moim 6 miesiącu a jej 3 (ja znalam już plec a ona nie) śnilo mi się, że nasi synkowie się bawią. I faktycznie, urodzila synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja snów co do płci nie
miałam, za to przekonanie co do płci miałam na odwrót względem stanu faktycznego:) W pierwszej ciąży byłam przekonana, ze jest dziewczynka, a był chłopczyk:), w drugiej ciąży byłam wręcz pewna, że będzie drugi synek..., a mam córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nigdy nie śniło, ale jakoś od początku czułam że to dziewczynka, nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu mężowi
śniło się że biegał z malutkim chłopcem z czarnymi włoskami po łące chłopiec miał granatowe spodenki sprawdziło się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMAJA
a miałyscie sen przed dniem w którym robiłyście usg ? mam jutro usg a śniła mi się córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam sen
że sąsiadka przyszła mi powiedziec,że urodziła chłopca,,faktycznie okazało się ,że sąsiadka w nocy urodziła ale dziewczynkę,w snach podobno jest na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×