Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloon

fitness Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Odradzam wszystkim zapisywanie sie do Academy Fitness Arkady we Wrocławiu. Albo proszę od razu wziąć ze sobą prawnika. Pracownicy zapisujący nowych uczestników klubu są niesumienni, celowo wprowadzają w błąd. Chciałam się zapisać na miesiąc. Zapłaciłam gotówką, gdyż wcześniej słyszałam, że tak jest najlepiej. Później okazało się, że się zapisałam na czas nieokreślony, gdyż pan przyjmujący mnie do klubu nie dał mi od razu dokumentu rezygnacji z usług firmy. Gdybym o tym wiedziała to sama poprosiłabym go o ten dokument. Zostałam celowo wprowadzona w błąd. Po miesiącu przestałam chodzić, ale firma o mnie nie zapomniała. Zadzwoniono do mnie prosząc mnie o numer konta bankowego. Byłam zdziwiona po co im to. Wytłumaczyłam, że zapisałam sie na miesiąc. Obecnie mam gdzie ćwiczyc i Fitness nie jest mi potrzebny. Pani przyjęła to do wiadomości. Za kolejny miesiąc przychodzi do mnie sms z informacja o konieczności zapłacenia pieniędzy za kolejny miesiąc. Szczerze mówiąc potraktowałam to jako głupi żart. W następnym miesiącu kolejne wezwanie i kwota powiększona. Poszłam do nich . Zapytałam sie o co chodzi. No i zaczęło się. Nie ma pani, która sie tym zajmuje. Ten pracownik juz tu nie pracuje. Niejaki Aleks, który pewnie mnóstwo osób wrobił w konia tak dla zabawy. Pracownicy mówili że to błąd pracownika, że dług zostanie umorzony, ale trzeba czekać. oni sue ustosunkują, bo nie ma tego i tamtego menagera. Przejęła to inna pani, która też po miesiacu przestała pracować. Gdy chciałam od razu wypisać się mówiono, że nie trzeba, bo sprawa jest jasna. I takim cudem zamiast zapłacić 135zł zapłaciłam ostatecznie 675zł. żeby zatrzymać sprawę. Firma celowo zwlekała z rozwiązaniem sprawy, zdarła ze mnie pieniądze za coś w z tym nie uczestniczyłam. Pracownicy celowo wprowadzali mnie w błąd. Gdy wcześniej prosiłam o przyspieszenie sprawy, bo za 2 tygodnie wyjeżdżam za granicę specjalnie opóźniali odpowiedz. W końcu mój mąż musiał iść zatrzymać tę sprawę. A jeśli chodzi o zajęcia grupowe, to powtarzane są ciągle te same ćwiczenia, brak różnorodności. Jedna instruktorka powiedziała, że brzuszków nie będzie robić, bo nikt poza nią tego nie robi. Szatnie wiecznie zatłoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście uwielbiam Top Fitness. Fajna, mała siłownia z fantastyczną atmosferą. Jeśli lubicie tak przyjazną atmosfertę, to z pewnością to miejsce przypadnie wam do gustu. Organizowane są tam również zajęcia grupowe, tutaj ich lista - http://www.topfitness.pro/zajecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka2
Chyba każda z nas przed sylwestrem chce się w coś fajnego wcisnąć. Polecam Ci zdecydowanie http://www.topfitness.pro/ , to świetny klub fitness, posiadają nowoczesny sprzęt, fajnych trenerów. Takie zajęcia nie tylko są przyjemne, jeszcze można poznać tylu interesujących ludzi. Ja kiedyś na treningach z boksu poznałam swojego obecnego męża, także polecam :) Sport łączy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×