Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta wiedząca czego chce

Kobiety wcale nie są materialistkami i przykrym jest jak nas oceniaja faceci

Polecane posty

Gość kobieta wiedząca czego chce

To że facet zarabia na poziomie świadczy o tym, że ma łeb na karku, że jest inteligentny, zaradny i poradzi sobie w życiu. Dlatego takich facetów pragniemy, a nie dlatego żeby nam kupowali prezenty!!! To tak ciężko zrozumieć? Zresztą myślę, że wy macie tak samo. Kobieta zaradna, na stanowisku budzi wasz szacunek i podziw. Jeżeli natomiast weźmiecie sobie pannę bez szkoły, pracy i bez perspektyw to trzymacie ją w domu przy garach i nie macie za grosz szacunku, a później wyrzucacie jeśli pojawi się coś lepszego. Wczoraj czytałam artykuł jakiegoś chorego idioty, który uważał, że kobieta winna siedzieć w domu, a to że pracujemy jest naszą fanaberią i ciosem zadanym w naturę. Pod tym tekstem było tyyyyle wspisów panów pochwalających i wielbiących autora, że aż się w głowie mogło zakręcić. Więc faceci chcą żebyśmy prowadziły dom bo zajmujemy im miejsca pracy, a tak naprawdę sie na niczym nie znamy. Z drugiej strony tyle samo jest panów "baby to materialistki i pijawy". Może od razu nas powybijacie bo siedzenie w domu i niekorzystanie z kasy męża wiąże się z naszym zagłodzeniem, a tak serio faceci są po prostu śmieszni w tym swoim zagubieniu, nagle ich wielowiekowa ideologia wbijana kobietom do głów za pomocą pieści okazała się gówno warta. Teraz większość z nich leży na pleckach jak żuczki gnojaki i nerwowo trzepie łapkami, sami nie wiedzą co mają robić. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na faceta który nie ma kompleksów, bo juz chciałam zostać lezbą z wyboru. Pozdrawiam panie oraz WSZYSTKICH ZARADNYCH MĘŻCZYZN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wiedząca czego chce
Napisałam coś nie tak ? Co Ci się Regresie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalas prawde, ale o tym chyba wie kazdy normalny czlowiek i to zaden wymysl naszych czasow. Aha i w zdrowym materializmie nie ma nic zlego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawdę sie na niczym nie znamy a na czym sie znasz autorko? bo jak mniemam masz siebie za kobiete zaradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian Pavulon
Oczywiście że są materialistkami, kobiet wcale nie kręcą zaradni faceci tylko ci przy kasie, a to wcale nie idzie ze sobą w parze. Sam jestem dzieckiem bogatych rodziców, kiedy byłem nastolatkiem miałem kasy jak lodu (mimo, że nie pracowałem), dziewczyny (również te starsze, choć rzecz jasna celowałem w młodsze, laska kończy się na 23 roku życia) garnęły się do mnie jak muchy do gówna, wystarczyło że pokazałem się w nowym aucie, miałem fajne ciuchy, zaprosiłem na kolację do drogiej restauracji itd. Dodam, że przystojny nie jestem. :) Im dłużej obcuję z tym podgatunkiem ludzkim tym więcej jest we mnie pogardy dla kobiet, większości z nich niestety nie interesuje nic poza kasą, modą i dawaniem dupy, nie mają pasji, zainteresowań, materialistyczne suki nadające się tylko do ruchania. Na szczęście jak się ma głowę na karku to można tą wiedzę wykorzystać dla własnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik roku 2033
Ian Pavulon piatecka chlopie, popieram w 200% a teraz wskocze w moje audi i pojade wyrwac jakiegos glupiego lachona na popoludniowego blowjoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian Pavulon
Widzę, że prawda w oczy kole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×