Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

landryneczkowo

biegunka-tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Hej to znowu ja ... teraz z innym problemem :/ jestem na 21 tabletce daylette z 2 opakowania. Wszystko zgodnie z ulotką, jem tabletki o tej samej porze. Od 3 dni mam niewielkie plamienia, i biegunkę:| Biegunka nie jest strasznie ciężka.... występuje raz może 2 razy na dzień i trwa po 5-10 min,,, (Biegunkę zawsze przed tabletką-więc skuteczność zachowana). Kochałam się z moim chłopakiem 25 kwietnia i 1 maja (nie do końca) . Wczoraj 8 maja robiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. W piątek 11 maja idę do ginekologa.Czy mam powiedzieć o tej biegunce ? Dzisiaj zrobię kolejny test...Bardzo się shizuję:( (Mam trochę problemy z żołądkiem i myślę, że ta biegunka to od tego...- jem Ranigast max[1 tabletka dziennie].) Czy mam być spokojna ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wiesz o tym, że problemy z żołądkiem nie wynikają z przyjmowania tabletek to nie musisz o tym mówić lekarzowi. Dbaj tylko o to, żeby biegunka nie występowała krótko po przyjęciu tabletki. Ja mam problemy z żołądkiem od dłuższego czasu, dlatego tabletkę biorę tuż przed snem, a noce z reguły spokojnie przesypiam. Nie wiem w sumie czego dotyczy pytanie "czy mam być spokojna?". Przy okazji wizyty porozmawiaj może z lekarzem o swoich obawach, bo poza wizytą u psychologa chyba nic nie jest w stanie Cię uspokoić. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×