Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Editta Van K

Co polecacie na wybielenie zebow?

Polecane posty

Pale fajki i pije kawe, wiec naturalna koleja rzeczy moje zeby zrobily sie troche zolte. Pomyslalam ze moze sprobowalabym uzyc jakiejs pasty/zelu/paskow wybielajacych. Tylko ze do wyboru jest ich pelno i nie wiem na ktory produt sie zdecydowac... Moze uzywaliscie podobnych wynalzkow? Ktory polecacie, ewentualnie zupelnie odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Niczym sama nie wybielisz. Najtańsze wybielanie u dentysty ok 2 tys. zł. Starcza na 3-6 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio De Janeiro
Biała Perła, żel, nie pasta. moja mama używała i ma białe zęby jak z reklamy. W wakacje też mam plan - wybielić moje zółte zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sluzy Denivit
super pasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ale ktoś
dojebał:D wybielanie najmniej 2 tysiące:D no chyba cię trochę poniosło🖐️ za wybielanie u dentysty dasz około 500 zł. Jest to spora suma, więc jeśli chodzi o wybielanie samemu to tak jak ktoś wyżej napisał- Biała Perła. Chociaż słyszałam, że niektórym podrażnia ona dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik .
pasta do zębów w sklepie dla stomatologów, nie pamiętam ale coś jak Optic... - rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rio De Janeiro
Kwasek cytrynowy i pocieranie plasterkami z cytryny na dłuższą metę podobno rozpuszcza szkliwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynamalutka
Hej ja używam pasków wybielajacych wiem ze to nie zdrowe dla zebow ale efekty sa piekne mam piekny bialy usmiech wszyscy sie pytaja co Ja zrobilam ze mam taki piekny sniezny usmiech a przy prostych zabkach to wyglada jeszcze mega odlotowo. Pije kawe pale papierosy i biore te paski Polecam Ci serdecznie podaje Ci linka https://www.3dwhite.pl/Whitestrips.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×