Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanusia1987

@@@@@@badanie gin w trakcie okresu

Polecane posty

Gość Hanusia1987

Hej dziewczyny Mam PCOS czyli policystyczne jajniki i cykle bezowulacyjne. Gin przepisała mi leki na owulacje- duphaston i clostylbegyt. jestem po pierwszej serii tymi lekami i pierwszy raz w życiu spoznial mi sie okeres o ponad tydz. testy ciazowe byly negatywne. w konu dostalam @ ale cos mnie tknelo o zadzwonilam do gin czy mam brac dalej clo od 5 dc, ale ona kazala mi przyjsc w 4 dc na usg zeby wykluczyc torbiele. i stad moje pytanie- czy ktoras z was miala robione usg w trakcie @. przyznam ze jakos sobie tego nie wyobrazam, a moze zle zrozumialam lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia1987
naprawde żadna z was nie miala badania w trakcie okresu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w czym problem? Przecież na tą sondę zakłada się prezerwatywę, pod tyłek dostaniesz podkład jednorazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam badana podczas okresu.... zarówno usg jak i zwykłe badanie ginekologiczne.... co prawda trochę głupio się z tym czułam ale jak trzeba to trzeba.... a trzeba było bo miałam już trzeci okres w miesiącu więc się trochę zestresowałm... na szczęście okazało się że to tylko przez tabletki antykoncepcyjne było i wystarczyło je zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia1987
a no to mnie uspokoiłyście bo w zasadzie pierwszy raz się z czyms takim spotkalam i wydawalo mi sie to dziwne:p miejmy tylko nadzieje ze bedzie wszystko ok i bd mogla brac dakej leki i starac sie o malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filen
W 4 dniu cyklu to krwawienie raczej będzie minimalne. Chociaz ja bym się i tak krępowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia1987
ja akurat bd zmuszona isc w 3 dc bo 4 bedzie w sobote. a @ mam przez 5 dni i w zasaszie caly czas dosc intensywne, tak wiec bedzie napewno niekomfortowo, ale jak mus to mus;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filen
Pół biedy, jeżeli będziesz mogła się rozebrać na osobności. Ja raz miałam taką sytuację, że to był chyba 5 dc i musiałam podpaskę zostawić na widoku, rozbierałam sie przy biurku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia1987
uuuu to naprawde nie za fajnie... u mojej pani gin na szczescie w gabinecie jest osobna toaleta w ktorej mozna sie rozebrac, ewentualnie podmyc tak wiec odpowiednie zaplecze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filen
To było w Luxmedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanusia1987
gorzej jak idac do fotela poplamie podloge hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×