Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszszne

Badanie przez młodego ginekologa

Polecane posty

Gość straszszne

W szpitalu badał mnie jakiś stażysta, myślałam że sie pod ziemię zapadnę, był mniej więcej w moim wieku, okropne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoken
gdzieś musi trenować , młodzi ginekolodzy raczej nie trenują na manekinach lub na swoich koleżankach :) ale jaki masz problem, nie chcesz się rozkraczyć przed lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszszne
Tak miałam problem bo czułam się tak, jakby mnie kolega badał. Co szkodzi, aby trenowali na starszych kobietach, którym wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz ,że starszym
wszystko jedno???? one dopiero mogą się zle czuc,jaby je syn badał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6uythfh
pewnie jeszcze sie uśmiechał :classic_cool: spotasz go na mieście to ci oczko puści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja88.89
zawsze możesz odmówić obecności stażystów przy swoim leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w szpitalu tez badal młody lekarz , moze i stażysta bo w moim wieku gdzieś byl, tez sie strasznie krepowałam, a jak badal mi piersi to jak gdyby nigdy nic zapytał jak spędziłam sylwestra itp . jak z koleżanka gadał kurcze naprawdę głupie uczucie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszszne
W końcu ktoś, kto mnie rozumie. Dlatego przy takim badaniu to powinna bys jakaś asysta, położna na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoken
i co teraz, uważasz, że ten stażysta spotykając się z kumplami przy piwie opowiada kolegom o tym 'ale vaginę dzisiaj widziałem, miód, smród i capiące zepsute śledzie' a oni w śmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale glupoty gadacie. Moj kuzyn jest ginekologiem i nie podchodzi do swoich pacjentek jak do kobiet, tylko jak do "przypadkow". Na tym polega etyka zawodowa lekarza. To wy najzwyczajniej nie doroslyscie, jesli myslicie, ze lekarz sie emocjonuje waszym cialem podczas badania. To jest jego praca i on do niej podchodzi bardzo powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epoken, w nosie mam co myslal stazysta, mówimy /piszemy tu o swoich odczuciach taka ograniczona/y jestes , ze nie rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale sobie zdawałam sprawę, ze jestem kolejna pacjentka i nic więcej , nie zmienia to faktu , ze głupio mi trohe było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghn
Stażysta dopiero uczy się podejścia do pacjentki, tego na studiach nie uczą niestety, potem można poczytac o hordach studentów podśmiewających się z rodzących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnkjn
ja też znam mlodych ginekologow i jeden sie nawet przyznal, ze raz badal mloda pacjentke i sobie cos tam pomyslal ciekawe zatem co miedzy soba mowia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asess
jak miałem 14 lat w szkole to mi lekarka jądra badała .. Tez dziwnie sie czułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asess
walczyłem ze sobą zeby nie miec erekcji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze podasz swój wiek, bo jak masz 30 albo więcej lat, to o co ci chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie na widok takich
starych ropuch 30+ to wiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłe
Widać że facecie to prosty gatunek a nie rozumieją psychiki kobiet, to za wysoki poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nie komplikujemy sobie życia takimi głupawymi problemikami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×