Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zz000

Czy ZARA ma ubrania dobrej jakości?

Polecane posty

Gość zara ci powiem

sporo rzeczy z zary można teraz kupić -50% na promocji w sklepie http://odstawieni.pl/, a ceny są od 3,50 za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

Kiedyś zara robila fajne rzeczy, dobrej jakosci i fajny styl. Byli drodzy ale kiedy wchodzilem wszystko mi sie podobalo. To bylo jakies 5-8lat temu. Teraz kiedy tam wchodze smutek mnie ogarnia. Jakosc zerowa, styl z dupy, gejowa czy metrosexualna moda, chlopaki modele paradują w ciuszkach w zeberke czy topach dla lasek. Litosci! Wiekszosc rzeczy wyglada jak z lumpeksu, choc z lumpeksu to kiedys mialem fajne rzeczy i bylo tanio. W zarze maja teraz ... a ceny sa nadal wysokie. Kiedy dzis wchodze do tego sklepu - nic mi sie nie podoba i czas tam spedzony uwazam za strate czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata34

Ja bazuję raczej na dobrych sklepach internetowych z odzieżą czy galanteria skórzaną. Dla przykładu często zamawiam na stronie BucikSklep.pl i polecam, jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Nie narzekam na ubrania ZARY choć ostatnio jakoś więcej kupuję w Cross jeansie. 

Zależy też czego dokładnie szukasz i ile chcesz na to wydać pieniędzy 😉 w danej chwili.

Ja ostatnio zaszalałam w CJ kupiłam przez sklep texasclub sobie plecak crossu. 

Powód banalny poprzedni był już zbyt wytarty, podziurawiony i nie do życia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2017 o 15:25, Roksolala napisał:

Ubrania z sieciówek produkowane są w Chinach, Bangladeszu, Wietnamie. Tekstylia, z których wykonywana jest odzież dla Zary (i nie tylko)pełna jest rakotwórczych substancji,lepiej zastanowić się dwa razy zanim kupi się tam bluzeczkę czy ...enkę.

O kurcze nie wiedziałam tego! :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Wydaje mi się, że lepszą jakość ma jednak Carry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×