Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybbaa

Starania o dzidziusia 2012

Polecane posty

Hej! My z mężem staramy się już od półtora roku. Właśnie jesteśmy na etapie badań. Jeżeli macie ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami to zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
hey Ryba :) my staramy się już trochę ponad półtora roku - badania już miałam robione nic nie wykazały, więc nie wiadomo dlaczego się nie udaje jestem teraz na etapie stymulacji, a w zasadzie na etapie oczekiwania na rezultaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam badanie krwi i trochę mi FSH wyszedł za wysoki a jutro jedziemy z mężem on będzie robiła badania to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nie w temacie. Nie ten etap... Wytłumacz co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o inseminacji czytałam ale n ie znałam tej nazwy trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybbaa zobaczymy ale sznase ogólnie male moze sie uda za 2 razem hmm a ty mialas jeszcze jakies badania robione ? masz owulacje? a hsg mialas? czy dopiero zaczynasz wszystkie badania? oj nie zazdroszcze sama przez to przechodzilam i nie jest to łatwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
Paula - powodzenia jutro na podglądaniu! oby urosło jak najwięcej a czym byłaś stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrogi śluzik szyjkowy a co ci przeszkadza mój mó opis? bo nie rozumiem co w tym dziwnego:O alibabbbbkaaaa tak byłam stymulowana clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HSG i FSG miałam i te inne badania FSG wyszło ponad 10 czytałam że w tym może być problem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie rozumiem co ma mój opis wspólnego z tym ze mam dorosnąc do roli matki wiesz co ty mówisz ? nie sądzę a poza tym nie zamierzam z toba dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
paula - nie przejmuj się. niektórzy jak widać nie mają nic lepszego do roboty ja miałam w tym miesiącu clo + gonal f i ovitrelle na pęknięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa aha a to 1 twój stymulowany cykl ? ja bede jutro miala podany pregnyl na pekniecie zobaczymy staram sie myslec pozytywnie mój mąz nie pali całkowicie wlasciwie juz pól roku wyniki bardzo sie poprawily jesli chodzi o morfologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
paulaaaaaaaaaaaaaaa jak chcesz to mój mąż cie zapłodni chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrogi śluzik szyjkowy
alibabbbbkaaaa paula - nie przejmuj się. niektórzy jak widać nie mają nic lepszego do roboty mają,mają-przy dwójce dzieci ręce pełne roboty:) ale Wam póki co nie bedzie to dane przeżyć hahaha starajcie sie dalej,wszak nadzieja umiera ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
o, widzę już podszywy i złośliwości - cała kafeteria... no nic to mój 2 cykl - pierwszy miałam w lutym samym clo, później hsg - straaasznie długi cykl i teraz znowu z tym że clo + gonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×