Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bnmbbnmbnmnmb

Miłość bez zakochania?

Polecane posty

Gość bnmbbnmbnmnmb

Nie wiem jak to opisać, ale w czasie, kiedy spotykałam się z moim obecnym facetem, nie czułam tych słynnych "motylków w brzuchu". W ogóle długo nic chyba nie czułam, oprócz sympatii, jak do dobrego kolegi. Jesteśmy razem 5 miesięcy. Zastanawiam się co do niego czuje teraz. Pisząc to w tej chwili mam ochotę się do niego przytulić. Czasami nawet chodzi mi po głowie myśl, że go kocham. Ale tak naprawdę nie wiem, czy to miłość, czy nie (to mój pierwszy facet). Może to dopiero zakochanie? Ale co z tymi całymi motylami i dreszczykiem przed spotkaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
A czułaś kiedykolwiek te motylki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmbbnmbnmnmb
Nie wiem, może kiedyś, w podstawówce... ale wobec niego chyba nie. Niemniej jednak zdałam sobie sprawę, że bardzo mi na nim zalezy, i COŚ do niego czuję, chcę z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Ile masz lat? Skoro to Twój pierwszy chłopak, to zrozumiałe, że się trochę gubisz w uczuciach i trudno Ci je rozpoznać i nazwać. Też tak miałam :) pamiętam, jak strasznie zadziwiało (i rozczarowywało) mnie to, że wszystko w rzeczywistości wszystko wygląda inaczej niż w wyobrażeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmbbnmbnmnmb
Mam 21 lat ;) Wiem, dość późno jak na pierwszego faceta (który swoją drogą jest ode mnie starszy), ale jakoś tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz czy chcesz z kimś być to zadaj sobie pytanie, czy jeśli przyszło by Ci spędzić z nim resztę życia na bezludnej wyspie, to czy byłby to właśnie on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×