Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalamanyehhhhh

wielki klopot z moja dziewczyna i moim bratem

Polecane posty

Gość zalamanyehhhhh

Niewinne początki Zarejestrowany: 2012-01-02 Posty: 9 E-mail WIELKI PROBLEM Z MOJA DZIEWCZYNA I MOIM BRATEM. ONA CHYBA KLAMIE mam 21 lat poznalem pewna 2 lata mlodsza dziewczyne. smsowalem z nia a nastepnie dala mi nr gg i wtedy spostrzeglem ze niedawno pisala ona na gg z moim bratem z ktorym poznala sie na czacie. i to byla nim bardzo zafascynowana chciala sie nawet z nm spotkac. teraz gdy spytalem jej o to, to ona wszystkiego sie wyrzekla twierdzac ze to jej 12 letnia siostra sie pod nia podszywala i to ona pisala z moim bratem;/ chcialbym w to wierzyc bo to bardzo fjna dziewczyna i zaczelo mi na niej zalezec ale jakos nie potrafie;/ bo skad niby ta dziewczynka wiedzialaby nr liceum do ktorego ona chodzi(a chodzi do innej miejscowosci niz miejce zamieszkania odlegle o 45 km ), ponadto mowila o swoich zwiazkach ( 12 latka raczej by tego nie wymyslila) i wgl dokladnie o swojej maturze. i miala taki sam styl pisania jak moja "dziewczyna". wiec jakos trudno mi uwierzyc w historyjke z siostra. raczej odkryla ze zrobil sie przypal ze zna sie z oboma bracmi i chciala jakos z tego wybrnac dlatego mnie oszukala. a wy jak myslicie jaka jest prawda? i jak moge sie tego dowiedziec skoro ona caly czas powtarza ze mowi prawde? i co mam zrobic? pisac z nia dalej czy olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×