Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jigsaw

Pytanie mikser KitchenAid

Polecane posty

Witam. Mam, używam i jestem nim zachwycona. ma bardzo mocny silnik i waży chyba z 15 kg, wiec jest bardzo stabilny:-D idealnie wyrabia ciasta drożdżowe, jak i te inne jedyny minus to cena przystawek a co serwisowania to nie odpowiem, bo u mnie sprawdza sie bez zarzutów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZELMER najlepszy
Też kiedyś byłam chora na taki mikser. Ale odkąd drożdzowe i chleby zaczęłam zarabiać ręcznym mikserem Marki Zelmer sprzed 20 lat, który w takiej ciężkiej pracy jak robienie chleba sprawdza mi się już 5 rok bez usterek to się wyleczyłam z chęci posiadania tego drogiego amerykańskiego gadżetu :-) Zelmer mi się sprawdza i wiem, że zawsze dostanę do niego częsci i to tanio bo Zelmer jest doskonałym sprzetem robionym w Polsce. I na dodatek wytrzymałym jak sama sprawdzam prawie co dzień. Dla mnie Zelmer jest najlepszy. Jakość i przystępna cena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Ja mam taki mikser i sobie chwale, owszem drogi, ale jest przydatny, nie trzeba stac i trzymac miksera w rece, a po drugie jest ozdoba sama w sobie, nie trzeba go nigdzie chowac, moze stac na blacie i cieszyc oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×