Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pigi

proszę odpowiedzcie na moj post, umieram ze strachu..

Polecane posty

w skrocie mam dwuletnie dziecko z ojcem dziecka nie zyjemy razem. Alimenty mam zasadzone od zeszlego roku, oczywiscie ani zlotowki nie dostalam od niego do dzis.Jego interesowanie sie dzieckiem to telefon raz na jakis czas co u niego slychac, byl ostatnio to go nie poznala. dzis zadzwonil i oswiadczyl ze zalozyl mi sprawe o odwiedziny ze bedzie bral dziecko co drugi weekend. Dla niego to przeciez obcy czlowiek dziecko ma 2 lata. czy ja moge na sprawie nie zgodzic sie zeby bral dziecko do siebie?? dodam ze jest alkoholikiem i jak widzi kolegow wszystko staje sie wazniejsze, odpiszcie odchodze od zmyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jego alkocholizm obraz brak kontaktu z dzieckiem możesz jakoś udowodnić ?? dokumnty? światkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij dzien od szklanki soku
idz do komornika, zeby sciagal alimenty z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego adwokat prosił o szerokie kontakty(bo niby taaaki dobry ojciec) nie panikuj!przyszedł dzień rozprawy -Sąd też człowiek-opowiedziałam ,że nie widział dzieci od x miesięcy,nie pomaga,nie dzwoni ,nie pyta o ich zdrowie itp i proszę by je brał tylko na 1 dzień i na noc odwoził Sąd się przychylił i nici z eksa koncertu życzeń,na noc dzieci wracają do mnie,bo ze mną dobrze się czują i jeszcze poradzę Ci coś-idź do kuratorów zawodowych ,poproś panią o wizytę i to opowiedz,moja kurator napisała długi elaborat ,ze dzieci związane są z matką a ojca się boją i całą naszą sytuację przedstawiła jasno sorry ,ze bez kropek ale jem;-) powodzenia aa alimenty ściąga mi komornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Ale w tym wszystkim nie ma za grosz logiki. Ojciec dziecka nie interesuje się nim i woli pić wódkę, a jednocześnie chce brać dziecko do siebie, mieć z nim kontakt i zajmować się nim. A wy macie mu za złe że tak rzadko się dzieckiem interesuje, a jednocześnie nie chcecie żeby zajmował się nim i widywał częściej i poświęcał więcej czasu. Gdzie tu logika? Pomocy!!! Ja nie rozumiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruselia
Tee wyzej masz dzieci?? Daj pijakowi i niech o nic zapomni w barze!Zobaczysz co to strach o dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Nie nie mam. Ale moja siostra Statystyka, mówi, że częściej (72koma3 raza) zdarza się że konkubent matki pobije lub zakatuje dzieciaka, niż rodzony ojciec zapomni zabrać z baru. Ja jestem logika, i ja nadal nie rozumiem. Pomóżcie mi. Błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechła myszka
nie umiem doradzić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruselia
To ja Ci wytłumaczę.Matka świątek piątek z dzieckiem a były piwo i kolezanki jedna ,druga ,dziesiąta.Nagle sobie przypomina a Ty dobra duszo dajesz mu 2 letnie dziecko pod opiekę a sama oddajesz się dawno nie uskutecznianym rozrywkom taak??? g prawda,dajesz dziecko prawie obecemu chłopu ,któremu dobry kumpel na piwie powiedział ,że jak się nie zajmie to mu była alimenty podwyższy. Jak nie masz dzieci to się w temacie dzieci nie odzywaj ,TYLE!!!Mee brawo za egzekwowanie alimentów,czytałam co Twój eks potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
To ja już nic nie wiem. :( - czy jak się zajmuje dzieckiem to dobrze? Czy źle? - jak się zajmuje dużo, to mało płaci alimentów? A jak dużo pije to dużo alimentów musi płacić? To wszystko jakieś nielogiczne jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kombinujesz Logika ;) często jest tak, że matki krzyczą najgłośniej bez względu na to czy ojciec się nie zajmuje, czy za często dzwoni, ale trzeba zrozumiec indywidualnie i po ludzku czasem dwulatek to maluch jeszcze, ojca nie zna i nie czuje się z nim ani bezpiecznie ani nawet tego kontaktu nie potrzebuje, skoro ojca nie widział właściwie od dwóch lat każdy normalny sąd powinien oczywiście przychylic się do ustalenia widzeń (bo każde dziecko zasługuje na to, żeby miec ojca, nawet alkoholika, jeśli chce się z nim widywac) ale na warunkach matki - możesz zaproponowac wizyty kilkugodzinne u siebie w domu na kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj post się rozwinął, dziękuję za odpowiedzi. Wlasnie o to chodzi, ojciec jest dla dziecka obcym mezczyzna, poza tym nie daj Boze spotka jakiegos kolede od piwka.Jest nic nie wartym czlowiekiem, jak juz chce Ja widywac to u mnie i w mojej obecnosci,ale nie wiem czy sad sie do tego przychyli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
To jak to tak można? Wybrać sobie na ojca swojego dziecka nic niewartego człowieka. To nielogiczne jest przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz czlowiek widzie pewne rzeczy po dlugim fakcie i za pozno oczy sie otwieraja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" Jestem Iogika To jak to tak można? Wybrać sobie na ojca swojego dziecka nic niewartego człowieka. To nielogiczne jest przecież. """"" To jest babska logika. A już na pewno osób , które chcą podejmować decyzje ...ale już odpowiedzialności za nie ponosić nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Czy to znaczy że podejmujesz bardzo złe decyzje życiowe, i te decyzje szkodzą bardzo twojemu dziecku? I że zadajesz się z najgorszymi nic niewartymi szumowinami? To chyba nierozsądne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Do """" Jestem logika """' Przejdź na temat """"" Alimenty na dorosłą córkę mojego męża """" Tu, dopiero ujrzysz logikę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Nie mogę tam przejść. Czytanie zbyt dużej liczby nielogicznych teksów, może spowodować nielogiczne myślenie u czytającego. NIE CZYTAJ tego!!!! Aj - już czytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" Jestem Iogika Nie mogę tam przejść. Czytanie zbyt dużej liczby nielogicznych teksów, może spowodować nielogiczne myślenie u czytającego. NIE CZYTAJ tego!!!! Aj - już czytałeś."""" By zatem nie narażać Cię na utratę zdrowia , palenie się styków z powodu nadmiaru wirusów , proponuję poczytać tylko logiczne wypowiedzi. Wiem ,że to nie logiczne ...bo i tak trzeba by przeczytać wszystkie. Zrób sobie wakacje logiczne ...i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
Boje sie czytać, umieram ze strachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee, Logika
spierdalaj stąd. To logiczny komunikat. Pojmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na moje oko
To szanowny tatus chce Cie postraszyc i wybral sobie najlepszy sposob na to. powiedz mu ze owszem spotkacie sie w sadzie, tym bardziej, ze ma zalegle alimenty do zaplacenia. I znajdz sobie prawnika. Od tej pory niech rozmawia z prawnikiem. Na takich najlepiej nie okazywac strachu. Ktos dobrze napisal sad tez czlowiek, masz jakies dowody, ze ojciec jest alkoholikem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_madzi
W Polsce trzeba wypromować obciąganie. Bo lepiej będzie dla przyszłych pokoleń jak taka mądra (inaczej) dziołcha wypina pupcie byle menelowi to jest z dużą szkodą dla przyszłych dzieci. Mały lodzik i zero konsekwencji i zaległych alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cm-wiecie gdzie :)
A nie mogłaś się wyskrobać ?? Patrz ile problemów było by mniej. Ja uważam,że aborcja powinna być legalna do 10 roku życia,albo jeszcze lepiej do 18. Mniej bachorów,mniej kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marne 15 cm. Obwodu :)
Aborcja kobiet powinna być zawsze legalna. I świat byłby mniej skomplikowany. I piękniejszy. I nie byłoby bólu głowy ani słonej zupy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatus moze sobie zadac
dziecko jest za male na bywanie na weekendy u ''tatusia''. Przez ten rok lub nawet dwa sad zasadzi widywanie dziecka u ciebie w twojej obecnosci. Dopiero dziecko ktore skonczylo trzy lata jest uznawane przez psychologow a takze i przez sad jako maly czlowiek ktory wie co dobre a co zle i jest w stanie choc po czesci opisac swoje emocje. Wynajmij dobrego prawnika,takiego co wygrywa sprawy rodzinne i niech prawnik sie z nim kontaktuje a tobie tylko przekazuje informacje,nie rozmawiaj z gadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×