Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CFCFFCFCFF

31 tydzien ciazy czuje ruchy dziecka bardzo nisko

Polecane posty

Gość CFCFFCFCFF

czesc dziewczyny jestem w 31tyg ciazy i czuje ruchy dziecka w podbrzuszu a czasem tak jakby w pochwie. czy to normalne ? tez tak mialyscie ? sa to czasem tak mocne jakby kopniecia i uczucie ze dziecko jest juz prawie na samym dole. co o tym sadzicie ??? Moje drugie pytanie bzrmi w ktorym tygodniu wasze dzieci odwrucily sie glowa do dolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CFCFFCFCFF
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CFCFFCFCFF
co o tym myslicie bo troche mnie to martwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CFCFFCFCFF
wiec twoje sie juz pewnie obrucilo skoro chuchy wysoko czujesz troche sie tym martwie bo nie chce miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CFCFFCFCFF
'ruchy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CFCFFCFCFF
moje jest ulozone poprzecznie w poniedzialek ide do gina to sprawdzi czy sie juz przekrecilo. i te ruchy mnie troche martwia i sa czasem bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
miałam tak samo w obu ciążach, dzieci zdrowe donoszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa20l
witam ja rowniez jestem w 30tc i od 2ch dni czuje ruchy baaardzo nisko czasem rowniez kolo pepka ale teraz z godziny na godzine jakos dziwnie mi chodzic i wgle czuje je jak sie wierci tak wlasnie nisko jakby mialo wyjsc juz , a wkoncu to dopiero 30tydzien z tego co wiem male moze wazyc dopiero okolo 1300 szkoda jakby miala sie taka kruszynka rodzic. mam tez bole mocne i slabawe raz na jakis czas tak jak na okres/ i zauwazylam 1raz w nocy jak wstawalam siku ze juz skonczylam wstalam z wc i polecialo mi takim siurkiem troche czegos ale chyba to byl mocz dziwne heh mam dopiero 20lat i tez moge miec nie trzymanie moczu podczas ciazy ?masakra ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ostatniej Pani: ja bym na Twoim miejscu wybrała się dziś do lekarza, a jak nie to na izbę przyjęć do szpitala. Zawsze lepiej sprawdzić co się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×